<


p> Область галіфе є проблемною для більшості жінок, саме звідси жир йде з величезною неохотою. Щоб допомогти впоратися з жировими відкладеннями в цій області дієтологи розробили спеціальну дієту, яка так і називається - дієта для галіфе.

Дієта для галіфе вимагає підтримки

У загальному випадку рекомендації з харчування зводяться до обмеження смаженої їжі, жирних сирів, а також дієта для галіфе рекомендує їсти замість жирної їжі пісну курку і рибу.

В обов'язковому порядку доповненням до дієти для галіфе є фізичні навантаження. Для того, щоб Ваші стегна стали стрункими, потрібно змусити працювати приводять і відводять м'язи. У повсякденному житті максимальне навантаження вони отримують під час бігу і ходьби.

Можна також виконувати нескладні фізичні вправи. Наприклад, підійде таке: ляжте на підлогу на правий бік, упріться в підлогу ліктем правої руки і долонею лівої руки (перед собою). Піднімайте і опускайте ліву ногу десять разів, після чого перекиньтеся на лівий бік і повторіть вправу.

Тепер перейдемо безпосередньо до дієти.

Дієта для галіфе: меню

Важливо: під час дієти пийте достатню кількість рідини і обов'язково виконуйте фізичні вправи!

День перший

Сніданок: 100 грамів житнього хліба, 60 грамів домашнього нежирного сиру, 150 грамів запечених томатів, стакан чорного чаю без цукру.

Обід: склянка зеленого чаю, 120 грамів размятого банана (можна приправити лимонним соком), одна невелика булочка з борошна грубого помелу.

Вечеря: стакан мінеральної води без газу, 250 грамів курячих стегенець, смажених на грилі, 150 грамів будь-яких овочів (з овочів можна зробити чудовий салат).

День другий

Сніданок: склянка знежиреного молока, 120 грамів банана, невеликий коржик з пшеничного борошна.

Обід: склянка зеленого чаю, невелика булочка з борошна грубого помелу, 50 грамів консервованого тунця в олії (за бажанням можна приправити соком лимона).

Вечеря: стакан чорного чаю без цукру, 50 грамів тушкованих кабачків або стручкової квасолі, 150 грамів вареної картоплі, 150 грамів білої риби, приготованої на грилі.

День третій

Сніданок: стакан чорного чаю без цукру, 60 грамів домашнього сиру, 100 грамів житнього хліба, 150 грамів запечених томатів.

Обід: склянка зеленого чаю або води, 60 грамів відвареної білої квасолі, невелика булочка з борошна грубого помелу.

Вечеря: 150 грамів будь-яких овочів, 250 грамів курячої грудки, приготовленої на грилі.