Бананова дієта стає все більш популярною і це не випадково. Банани є корисним продуктом, в якому міститься безліч вітамінів і мінеральних речовин, необхідних нашому організму. Дієта на бананах корисна як людям з надмірною вагою, так і для лікування різних захворювань. Сьогодні взагалі стає дуже популярним лікування різними натуральними засобами, наприклад, лікування калиною. Але повернемося до наших бананам.

Люди, які спробували такий спосіб схуднення як бананова дієта, відгуки залишають у більшості випадків позитивні: діетав строгому (але смачне) варіанті дозволяє за три-чотири дні схуднути на три кілограми, що , погодьтеся, немало.

Під час цієї дієти в першу чергу йде вміст кишечника, внаслідок чого нормалізується обмін речовин. Якщо після закінчення дієти ви не почнете відразу поглинати солодку і жирну їжу у великих кількостях, то результат схуднення закріпиться на довго. Крім того, якщо у вас є проблеми зі шкірою, то після завершення дієти стан шкіри значно покращиться.

Бананова дієта: ефективні варіанти

Якщо ви хочете схуднути швидко, то для вас підійде жорсткий варіант дієти на бананах. У цьому випадку дієта триває 3-4 дні. Щоденний раціон складається з трьох бананів і трьох склянок знежиреного молока. Ця кількість продуктів необхідно розділити на стільки частин, скільки у вас зазвичай буває прийомів їжі. Якщо ви не переносите молоко, то замініть його однопроцентним кефіром. Для різноманітності меню можете приготувати йогурт з бананів або зробити банановий шейк - банан, збитий з молоком або кефіром.

Є й менш жорсткий варіант бананової дієти, але від цього не менш ефективний.


Дієта в другому варіанті може тривати від трьох до семи днів. Втрата ваги складає приблизно один кілограм на день. Згідно з цим варіантом бананової дієти, ви можете щодня з'їдати до півтора кілограмів очищених бананів, при цьому немає суворої прив'язки до часу - їжте, коли забажаєте. Пити можна зелений чай, причому в будь-якій кількості, щоправда, без цукру і цукрозамінників.

Важливе зауваження: якщо ви хочете дотримуватися дієти шість-сім днів, то за цей час необхідно крім бананів з'їсти два яйця. Справа в тому, що в бананах мало білка, який необхідний нашому організму і його запаси обов'язково потрібно поповнювати.

Мінуси бананової дієти

Треба сказати, що дана дієта має і свої мінуси. Наприклад, якщо банани не входять до числа улюблених вами продуктів, то до кінця дієти вони і зовсім стануть вам противні. Крім того, як і всі монодієти, ця дієта вимагає спеціального виходу. Не можна відразу ж після її закінчення накидатися на калорійну їжу. Вводите інші продукти в раціон поступово, інакше пішли кілограми знову повернуться, причому досить швидко.

Відгуки схудлих

Відгуки про дієту, які худнуть люди залишають в Інтернеті, вельми позитивні. Ця дієта, за словами "очевидців" допомагає всього за 3 дні скинути 2-3 кілограми. Крім того, вона не викликає яких-небудь порушень в роботі організму. Варто тільки пам'ятати, що ця дієта повинна бути виключно короткочасною. Не потрібно, кажуть схудлі на ній люди, "сидіти" на бананах більше тижня - ні до чого хорошого така монодієта з високим вмістом цукру не приведе.