Найсмачніша кава в зернах. Він вважається одним з найкращих видів кави, який все ж рекомендується купувати. По-перше, він має насичений смак і аромат, довше зберігатися і зберігає всі свої корисні властивості. Кава в зернах зазвичай буває, змішаний з двох сортів - робусти і арабіки. Склад кави в зернах можна побачити на упаковці. Отже, як же не помилитися у виборі кави? Для цього слід звернути увагу на зовнішній вигляд кави. Якісні кавові свіжі зерна мають жовтуватий або зелений відтінок. Вони мають гладку поверхню і насичений аромат зелені. А якщо розкусити кавове зерно, то якісне і свіже зерно буде трохи щипати мову.

Якщо кава не оброблений і при цьому має сірий або навіть чорний відтінок, то таку каву не можна вживати.


До того ж, у такого кава не буде аромату або, навпаки, він буде пахнути гниллю. Також, перед тим, як придбати кави, пам'ятайте зерна в руках. Вам можуть попастися прілого зерна. У купі їх важко розрізнити, але якщо ви помнете їх у руці, то побачите, що вони відрізняються м'якістю. Такі зерна, нехай навіть їх буде в пачці декілька, здатні зіпсує аромат і смак всього кави.

Найсмачніша кава в зернах, вважають сорти кави, які вирощені в Колумбії. Кавові зерна з Колумбії завжди мають прекрасний аромат, вони завжди дозрілі, правильно просмажена, однорідні.

Також кави високої якості поставляє на ринок Коста-Ріка.