Є такі місця в світі, про які ми навіть не мріємо, настільки вони важко доступні, мало відомі і так далеко знаходяться від цивілізованого світу, що потрапити туди дуже важко, і здається, зовсім неможливо. Одне таке місце називається Раджа Ампат - заповідник на північно-західній частині острова Папуа Нова Гвінея, що знаходиться на території Індонезії. Він складається з величезної кількості, поддающемуся рахунком островів, на більшості з яких не ступала нога людини.

Підводний і надводний світ тут являє собою незайману, незайманою природою. Різноманітність коралів і підводних мешканців, їх кількість на багатьох дайв сайтах настільки велике, що майже в кожен дайв ти стаєш першовідкривачем, якщо не для науки, так вже, принаймні, для себе.


Хоча тут буває часто навпаки. Відкриття нових видів флори і фауни тут не рідкість, і дуже багато морських мешканців зустрічається тільки тут. А їх різноманітність перевершує за своїми масштабами всі відомі місця в світі.

Віддаленість від цивілізованого світу і важко доступність цих місць, дозволяє природі зберігати тут свою первозданність.