Поки холоду ще тільки лякають нас, а шапки і пуховики чекають свого часу в дальньому кутку шафи, пора зайнятися своїм здоров'ям і добре підготуватися до зими. Що можна і потрібно зробити?

Почати обливання

Загартовування - найкращі ліки від грипу та застуд. Якщо ви не почали обливатися влітку, заведіть цю здорову звичку зараз. Найкраще почати з контрастного душу і поступово перейти до обливань холодною водою.

Записатися в спортзал

Більшість спортивних клубів зараз пропонують відмінні умови та знижки. Купуйте абонемент на рік і пообіцяйте собі займатися спортом як мінімум пару разів на тиждень.

Купити соковижималку

Починайте свій день зі склянки свіжовичавленого соку. Поки на прилавках вдосталь українських фруктів і овочів за доступними цінами, і ось-ось приспіють улюблені багатьма апельсини та мандарини.


Соковижималка - однозначно покупка must have цієї осені.

Виробити одну корисну звичку

Це може бути 10мінутная ранкова гімнастика, біг або півгодинна прогулянка в найближчому парку, або хоча б звичка підніматися на свій поверх пішки. Почніть робити це прямо зараз!

Навчитися рано вставати

Це влітку можна було прокинутися за півгодини до роботи, прийняти душ і вибігти з будинку, накинувши на себе легкий сарафан. З настанням осені ранкові збори на роботу стануть займати набагато більше часу. Тому заведіть будильник на півгодини раніше звичайного, і звикайте до раннього підйому.