Авокадо - дуже корисний плід. Але не тільки сам плід корисний. У вигляді кімнатної рослини авокадо прекрасно очищає повітря в приміщенні, дуже активно поглинаючи вуглекислоту і виділяючи кисень. Як же можна виростити рослину з кісточки?

Вирощувати деревце авокадо з кісточки можна кількома способами. Але у всіх випадках важливо купити спочатку дуже стиглий плід.

Спосіб 1. Вийміть кісточку. Очистіть її від верхньої шкірки, в цьому випадку проросте кісточка швидше. Увіткніть її широкою нижньою частиною в землю на 2-3 см в глибину. Залишається тепер тільки поливати її і чекати, поки з'явиться росток.

Спосіб 2. Вставте в боки кісточки кілька зубочисток. На них як на опори підвісьте кісточку над склянкою з водою, трохи опустивши кінчик кісточки у воду. Необхідно буде стежити за рівнем води, підливаючи її. Через тижні 3 можуть з'явитися корінці, після чого потрібно витягти зубочистки і посадити кісточку в землю, закопуючи корінець і частина кісточки.


Над поверхнею землі повинна залишитися верхня частина кісточки (3 см приблизно).

Спосіб 3. Кісточку потрібно покласти на вологу марлю, яку потрібно постійно змочувати водою і чекати, поки кісточка розділиться на дві половинки. Після цього кісточку можна садити в землю.

Догляд. Авокадо не любить прямого сонячного світла. Авокадо дуже теплолюбний, температура в 12 градусів для нього вже критична, він замерзне і загине.

Полив. Рослина любить вологий грунт і вологе повітря.

Удобрювати потрібно один раз на місяць комплексним добривом.

Грунт краще використовувати з трьох частин землі, торфу і піску. Основна складність - рослина не бажає приносити плодів в домашніх умовах, а знайти гідний матеріал для щеплення у нас дуже важко.