Чотири плюс одна сумних історії, в яких граматичні помилки зіграли фатальну роль.

Один молодий чоловік дуже хотів добитися слави, але намагаючись потрапити в "аннали історії", забув дописати одну букву "н" у першому слові. Думаємо, ви зрозуміли, куди він потрапив в результаті.

Одна незаміжня дівчина ніяк не могла запам'ятати, як правильно вказувати свій сімейний статус, в результаті їй довелося вийти заміж, щоб, нарешті, писати у всіх документах просте " замужем "без всяких часток" не ". Тепер чоловік змушує її сидіти вдома з дитиною і варити борщі. А от, якби вона вчасно відкрила словник, то могла б бути досі незаміжня.

Один чоловік хотів приємно провести час в компанії з двома симпатичними дівчатами, але почав своє смс зі слова "Девченки".


Дівчата повідомлення прочитали, і зробили відповідні висновки.

Одна жінка початківець іміджмейкер дала своєму клієнтові-філологу рада "одягнути" очки в черепаховій оправі. Клієнт окуляри наділ, але послугами цього іміджмейкера більше не користувався.

Ми, звичайно, не граммар-наці (читай - шалені борці за грамотність), але все ж дотримуємося думки, що краще сто разів перевірити, ніж один раз написати з ганебними помилками.

Не повторюйте чужих помилок, пишіть грамотно!