Понеділок - день важкий. Ви все ще думаєте про проведені вихідних, і ніяк не може змусити себе працювати. Щоб вам легко працювалося, складіть план і мотивуйте себе на весь день.

План роботи
Почніть день з нескладної процедури. Візьміть свій блокнот, відкрийте пошту, і перегляньте намічені справи на сьогоднішній день. Складіть план роботи, в який в обов'язковому порядку внесіть 3 перерви: 2 маленьких і 1 великий для обіду. Поставте для всіх своїх справ тимчасові рамки, щоб зібрати свою силу волі в кулак.

Перерви
Невеликі перерви по 15 хвилин потратьте на прогулянку по вулиці або на чашку кави з колегою . Ні в якому разі не залишайтеся за робочим місцем біля комп'ютера.

Ступінь важливості
Щоб ваш день пройшов якомога легше поставте найскладніші завдання на першу половину дня, а виконанням всіх решти займіться протягом дня.


Щоб під кінець робочого часу вам було якомога легше працювати, і день не здавався таким вже страшним.

Список мотивацій
Якщо вам не хочеться починати роботу над якимось об'ємним проектом, займіться самомотивацією. Візьміть листок і ручку і напишіть 20-25 вагомих причин, по яких вам слід зробити дану роботу. Обов'язково напишіть не менше 20 пунктів, в іншому випадку - ви не змусите себе робити те, що вам необхідно.