Останнім часом роботодавці все частіше апелюють заїждженої фразою про скорочення виробничих витрат і необхідності терміново урізати бюджет, а, відповідно, і зарплати співробітників. Що робити, якщо вам зібралися урізати зарплату?

Не панікуйте

Вас не попросили написати заяву про звільнення, значить, ви уявляєте для компанії цінність як дійсно потрібний і корисний співробітник. А це говорить про те, що не все ще втрачено, зарплату можна відвоювати, або просто перечекати період кризи.

Зберіть інформацію

Перш ніж замислюватися про пошук нової роботи, дізнайтеся, чим викликане скорочення вашої зарплати, хто ще із співробітників компанії потрапив під "роздачу" і як керівництво оцінює сформовану ситуацію. Нормальний керівник завжди пояснити причини вимушеного скорочення зарплат і дасть вам приблизний прогноз на найближче майбутнє.

Оцініть ситуацію на ринку праці

Керівництво вашої компанії урізує зарплати, в Тоді як співробітники інших підприємств давно отримують на порядок вище? У такому випадку висновок напрошується сам собою.


Інша справа, якщо загальна ситуація на ринку праці залишає бажати кращого, тоді доведеться тугіше затягнути пояси і зчепивши зуби пережити чергову хвилю кризи.

Удайтеся до легкого шантажу

Якщо у вас є причини підозрювати, що на вас попросту економлять з метою купити нову віллу на Лазуровому узбережжі, спробуйте підійти до вирішення питання з іншого боку. Повідомте начальству, що конкуруюча компанія зробила вам дуже вигідну пропозицію, і ви не знаєте, як вчинити. Якщо начальник в вас дійсно зацікавлений, він, швидше за все, піде на поступки і, цілком можливо, вам вдасться знайти компромісне рішення.