- Буває, що пуховик страшно забруднився. Тут два варіанти: здати в хімчистку або самостійно попрати в пральній машині. Якщо перший варіант не підходить, а пуховик викинути шкода, можна ризикнути і випрати в машині-автоматі, де є така функція, як "делікатний режим" або "температура 30 градусів для синтетичних речей".

- Пральний порошок не підходить! Він залишить на вже висохлому пуховику білі плями й розлучення. Тільки рідкий миючий засіб - спеціальний шампунь або гель для прання!

- Виверніть пуховик навиворіт перед пранням. Завжди пам'ятайте, що будь-який виріб з гудзиками і "блискавкою" треба прати в машині-автоматі застебнутим, щоб не відірвалися гудзики і кнопки, які не деформувалися "блискавці".

- прополіскуйте пуховик треба не менше 3 разів.


І особливо добре полощіть при першій пранні.

- Найголовніша проблема - як висушити пальто або куртку, щоб пух не загубив в грудочки.
Є один цікавий метод. Покладіть в барабан пральної машинки спільно з пуховиків кілька тенісних м'ячика (два або три). Під час прання і віджимання вони будуть "підводити пух", не даючи йому збиватися в грудочки. Під час сушіння необхідно часом відмінно струшувати пуховик в різних напрямках (як збиваєте подушечку).