У вас є проблеми з розширеними порами шкіри на обличчі? Ви не знаєте, що зробити, щоб вони були менш помітні? Сайт "Корисні поради" підготував вам дуже коротку але робочу статтю, яка допоможе вам позбавиться від цієї проблеми.

Пори шкіри розширюються в результаті посиленої роботи сальних залоз, в результаті чого з'являється свербіж шкіри. Під час догляду за шкірою необхідно її "відлущувати" і, відповідно, зволожувати. Щоденні потрібно використовувати косметичні продукти, що регулюють процеси виділення секрету сальних залоз - себума! Це можуть бути антибактеріальні гелі, масло Манука, спеціальні вітамінні комплекси, а також мінерали та цілющі рослини.

Раз на тиждень необхідно проводити пілінг обличчя.


Він відмінно відлущує шкіру, видаляє надлишки шкірного сала і очистить пори. Шкіру змастити зволожуючим кремом, призначеним для жирної або комбінованої шкіри.

Ви також можете використовувати маски із зеленої глини або проводити процедури з використанням фруктових кислот. От і все, дуже короткий але практичний рада! Дотримуйтесь цих правил і ваші проблеми швидко зникнуть!