Ми отримали таке питання від відвідувача нашого сайту: "У мене питання на тему кольору волосся, мої волосся світле, 3 роки я фарбувала їх на темно-коричневий. Тепер я хочу повернути назад мій природний колір волосся, але боюся що це вже неможливо, а довго чекати поки відросте я не хочу, як мені швидко позбавиться від коричневої фарби? Я чула, що можна освітлити волосся лимонним соком, тільки не знаю, як саме це зробити "

Ласкаво просимо на сайт корисні поради! Ми чули про цей метод, але це було дуже давно. Тоді говорили, що соком можна вилікувати все, і навіть очистити організм, але колір волосся ним не знімеш. Лимонний сік використовували в давні часи, крім того разом з ним використовуються горіхи, пиво і різного роду відвари з рослин.

На жаль, ці методи дуже мало ефективні, так як наше волосся містять кератин, який дуже стійкий до яким-небудь змінам.


Так що за допомогою лимонного соку ви нічого знебарвити не зможете.

У косметології винайшли лікувальну воду із соком лимона, її можна застосовувати після процедури фарбування волосся, а також після різних оперативних втручань (завивка, і т.д. ) для зміцнення цибулини волосся. Ця вода дуже добре вплине на колір і блиск волосся. Вони стають блискучими і красивими! Велике прохання до сайту all-rss.ru не треба копіювати мої статті !!!