Баклажан це овоч, який належить до того ж сімейства, що і солодкий перець, картоплю і помідори. Це темно-фіолетовий плід у формі груші. Його вирощують в основному в країнах з теплим кліматом. Баклажан може мати плід найрізноманітнішої форми - овальний, круглий, подовжений, а також колір - майже чорний, фіолетовий, блакитний, бузковий, білий і навіть помаранчевий .. Баклажани вирощують переважно в Болгарії, Греції, Франції та Італії. Якщо вам цікаво чи може це теплолюбива рослина приносити плоди у вашому регіоні, або ви хочете дізнатися як садити баклажани, то ви на правильному сайті!

Насіння висівають вже наприкінці лютого або на початку березня, і розміщувати їх потрібно в теплих горщиках. Ми повинні бути терплячими, проростання може зайняти до 4 тижнів! Ми можемо прискорити процес, попередньо вимочивши насіння в молоці перед посадкою. Для вимочування достатньо буде 1 ночі. Для проростання насіння баклажана потрібно температуру близько двадцяти восьми градусів.

Не забувайте про правильно поливі розсади, який в свою чергу потрібно поєднувати з підгодівлею.


Розсаду поливайте 1 раз на тиждень, а для підгодівлі відмінно підійде настоянка води на шкаралупі яєць! Шкаралупа 10 яєць на 3-х літрову банку - залийте окропом і нехай 5 днів настоюється!

Баклажан найкраще росте при 20-30 градусів, не терпить холодних вітрів, так що не забудьте виділити місце для нього, воно повинно бути сонячним і захищеним від вітру. Насіння краще висівати в торф'яні горщики, тому що баклажани дуже погано переносять пересадку. Найбільш сприятлива для овочів земля багата гумусом.

У нашому кліматичному поясі, для того щоб рослини росли і приносили свої плоди, не так багато часу, так що в травні ми повинні вже мати саджанець! Знову ж таки в наших кліматичних умовах тільки овочі, вирощені з розсади, можна садити в землю в кінці травня і початку червня, в основному під прикриттям, через високі теплових вимог.