Справжній класичний майонез являє собою емульсію оливкової олії в сирому яєчному жовтку з невеликими добавками цукру, солі і лимонного соку.

Сьогодні на прилавках магазинів можна побачити безліч різновидів цього популярного соусу. Щоб вибрати серед цього розмаїття дійсно смачний майонез, потрібно знати кілька секретів.

Колір майонезу повинен бути однорідним по всій масі і варіюватися від білого до кремово-жовтого.

Консистенція майонезу повинна бути сметаноподібної середньої густини, однорідною по всій масі, з одиничними бульбашками повітря (велика кількість повітря в майонезі свідчить про псування продукту). Якщо емульсія розшарувалася і виділився жир, значить, продукт заморожували або нагрівали. Такий майонез не шкідливий для здоров'я, але краще його використовувати тільки для випічки.

Смак майонезу повинен бути ніжним, без сторонніх різких присмаків. Невластиві продукту смак і запах говорять про використанні не дезодорированного або згірклого рослинного масла.

Склад класичного майонезу:

  • рафінована рослинна олія - 68%
  • 5% -ний оцет - 11%
  • свіжі яєчні жовтки - 10%
  • гірчиця - 6,7%
  • цукор - 2 , 3%
  • спеції - 2%

Чим більше в майонезі натурального яєчного жовтка, тим він смачніший, але тим швидше втрачає смак при зберіганні.


Сухий яєчний порошок, що входить до складу майонезу, трохи поступаються за смаком жовтків, але різницю може помітити далеко не кожна людина.

Майонез з соєвим білком або молоком із стабілізаторами може зробити шкідливий вплив на мікрофлору кишечника.

Враховуйте, що містяться в майонезі гірчиця, оцет і сіль стимулюють апетит, і ви ризикуєте з'їсти більше, ніж планували.

Калорійність майонезу залежить від вмісту в ньому масової частки жиру:

  • висококалорійний - більше 55%
  • среднекалорійние - 40 - 55%
  • низькокалорійний - менше 40%

Майте на увазі, що до складу так званих "легких" майонезів входить більше 50% води, тому якщо низькокалорійний майонез дуже густий, значить, в його складі присутня велика кількість загусників (наприклад, крохмалю).

Зверніть увагу на термін придатності майонезу. Якщо він занадто великий, значить, до складу продукту входить безліч стабілізаторів та консервантів, якими замінюють натуральні інгредієнти, що істотно погіршує смак майонезу.

Є старовинний спосіб перевірки якості майонезу. Намажте на шматок хліба шар майонезу товщиною 1 см і переверніть. Якщо соус втримався на хлібі, значить, він дійсно якісний.