Ви цілий день перебуваєте на роботі, і на особисте життя не залишається ні часу, ні сил. Мимоволі доводиться звертати увагу на молодих неодружених колег.

Але от біда - офісні працівники завжди одягнені в строгий діловий костюм і краватку. Як дізнатися, хто ховається за офісним одягом - схиблений на роботі зануда або веселий і компанійський хлопець, який не дасть вам нудьгувати?

Поспостерігайте за ним. Далеко не всі "білі комірці" - зануди. З деякими з них за межами офісу може бути весело і цікаво.

Прислухайтеся до мелодії на його мобільному телефоні. Приємна, здатна підняти настрій музика говорить про те, що він налаштований на позитив.

Якщо на його столі серед ділових паперів і звітів знайшлося місце для незвичайного сувеніра з далекої країни або цікавої книги - значить, перед вами людина з широким кругозором, і з ним вам точно не буде нудно.

Покажіть товаришам по службі (і йому в тому числі) фотоальбом, де є кілька фотографій вашого чотирирічного брата і улюбленого кота. Зануди зазвичай не люблять дітей і тварин, а нормальний чоловік обов'язково посміхнеться при вигляді милого дитини або забавного кошеняти.

Спробуйте з'ясувати, яку музику і літературу він віддає перевагу. Скажіть, що у вас є новий альбом вашого улюбленого виконавця або книга улюбленого письменника.


І подивіться, проігнорує він ваші слова або зацікавиться. Може бути, вам подобається одне і те ж?

Почастуєте колег (і його теж) екзотичним сортом чаю або кави. Консерватори зазвичай неохоче погоджуються спробувати невідомий напій, а людина, відкрита всього нового і незвичайного, швидше за все, не упустить таку можливість.

Дізнатися, чи є у нього почуття гумору, нескладно. Базікаючи з колегами під час перерви, розкажіть по-справжньому смішний анекдот, і простежте за його реакцією.

Планується корпоративна вечірка в неформальній обстановці? Зверніть увагу, в якому одязі він прийде на захід, і як буде себе вести. Якщо він прийшов у футболці з забавним написом, бере активну участь в конкурсах і добре танцює - він хто завгодно, але точно не зануда.

Піднесіть йому на день народження повітряна кулька з забавним написом і перевірте, як він до нього поставиться - як до подарунка або як до зайвої непотребу. Для цього під будь-яким приводом зайдіть до нього в кабінет наприкінці робочого дня і подивіться, де буде знаходитися ваш кульку.

Такі нехитрі прийоми допоможуть вам визначити, зануда чи ні ваш новий знайомий, і дізнатися його ставлення до вас.