Квас - традиційний російський напій, який чудово втамовує спрагу, освіжає і тонізує.

Колись на Русі була поширена професія квасника, а хлібні кваси готувалися з великим мистецтвом і на будь-який смак. Існувало безліч рецептів квасу: баварський квас (з червоного ячмінного солоду, пшеничного борошна і патоки), російський квас (з житнього солоду і житньої муки), кислий квас (з житнього і ячмінного солоду).

Квас - дуже корисний для здоров'я напій. Якщо квас правильно приготований, він покращує травлення і зміцнює здоров'я. І, найголовніше, кожна господиня може легко приготувати цей корисний напій вдома.

Квас готують на основі води, солоду, хмелю або дріжджів. Щоб отримати солод для квасу, потрібно спеціально проростити зерна злаків, потім висушити їх і подрібнити. Пророщені зерна, з яких отримують солод, збагачують квас мінералами, вітамінами (особливо групи B), ферментами.

Дозріваючи, квас бродить, але, на відміну від пива, тут переважає молочнокисле, а не спиртове бродіння, тому в квасі міститься дуже мало алкоголю. Під час бродіння в квасі утворюються молочна, оцтова, мурашина та інші кислоти, які сприятливо впливають на організм.

Ячмінний солод для квасу можна приготувати в домашніх умовах з 3 літрів профільтрованою води і 500 г ячменю. Спочатку проростете зерна ячменю. Для цього ретельно промийте зерна, помістіть в трилітрову банку і залийте водою кімнатної температури так, щоб зерна повністю були під водою. Шийка банки накрийте марлею, закріпіть її гумкою і поставте банку в темне тепле місце.

Через 8 - 10 годин злийте воду, не знімаючи марлю, і промийте зерна чистою водою. Після цього поставте банку без води в тепле темне місце. Промивайте зерна 2 рази на день, кожного разу зливаючи воду. Зерна ячменю зазвичай проростають через 1 - 2 дні.

Пророслі зерна просушіть в духовці і подрібніть в ступці або кавомолці. Ви отримали ячмінний солод.

Щоб з ячмінного солоду приготувати сусло, покладіть солод в каструлю, залийте окропом, щільно закрийте кришкою, настоюйте 4 - 5 годин, після чого процідіть через марлю. Ячмінне сусло готове.

Ячмінне сусло можна пити як самостійний напій або використовувати для приготування квасу.

Практично всі виробники використовують при виробництві квасу дріжджі, які сприяють відкладенню солей у суглобах і на стінках судин . Щоб не нашкодити собі, готуйте квас в домашніх умовах за рецептом академіка Болотова з використанням різних лікарських трав і сметани або молочної сироватки.

Вчені довели, що якщо розводити молочнокислі бактерії у відварах і настоях лікарських рослин, можна отримати смачні і корисні напої. Використовуючи цілющі властивості різних рослин, можна приготувати квас спрямованої дії.


Взагалі, квас, настояний на лікарських травах, приносить організму набагато більше користі, ніж прості відвари і настої тих же трав. Справа в тому, що молочнокислі бактерії переробляють багато побічні речовини, які присутні в рослинах, і переводять їх у корисні для людини компоненти.

Є багато рецептів цілющого квасу. Наприклад, квас на основі шавлії, конвалії і строфанта містить набір речовин, які покращують роботу серця, стимулюють вироблення інсуліну, покращує роботу кори надниркових залоз, регулює виділення багатьох гормонів, сприяє розчиненню солей на стінках кровоносних судин.

Особливо цінним вважається квас, приготовлений на основі шавлії. Він корисний при гіпертонії, захворюваннях нирок, цукровому діабеті, атеросклерозі, ішемічній хворобі серця. Квас з шавлії можна пити щодня по 1 - 2 склянки.

Щоб приготувати квас з шавлії, візьміть? склянки сухої трави шавлії, 1 склянка цукру, 1 чайну ложку сметани, 3 літри профільтрованою води. Налийте воду в трилітрову банку, насипте цукор. Траву шавлії покладіть в марлевий мішечок і за допомогою вантажу покладіть його на дно банки. Додайте сметану і перемішайте.

Зауважте горлечко банки трьома шарами марлі, закріпіть гумкою і поставте банку в темне тепле місце. Квас буде готовий через 2 тижні. Зберігається напій 3 місяці. Пийте квас по 1- 2 склянки на день за 20 - 30 хвилин до їжі. Щовечора доливайте в банку воду з розрахунку 1 чайна ложка цукру на 1 склянку води.

При гіпертонії пийте не тільки квас з шавлії, але з сирого буряка. 2 - 3 середніх розмірів буряків наріжте і покладіть на дно банки. Далі - як у попередньому рецепті.

При атеросклерозі і ураженнях печінки корисний квас з бобових (сої, гороху, маша). Рецепт приготування - той же, але бобові перед приготуванням квасу краще проростити. Промийте боби, засипте в трилітрову банку, залийте водою за обсягом у два рази більшим, ніж обсяг бобів, накрийте шийку марлею і закріпіть гумкою. 2 рази на добу зливайте воду і промивайте боби. У гороху і маша паростки з'являться через 8 - 10 годин, у сої - через 48 годин.

Пророслі зерна помістіть в трилітрову банку, залийте профільтрованою водою, додайте 1 склянка цукру, 1 чайну ложку сметани. Накрийте банку марлею і настоюйте 2 тижні. Пийте квас щодня (напій зберігає свої властивості протягом трьох місяців), у міру використання додавайте воду і цукор з розрахунку 1 чайна ложка цукру на 1 склянку води.

Решта квашені боби не викидайте. Їх можна додавати в салати і чи пропустити через м'ясорубку і приготувати котлети.

Все кваси можна вживати як освіжаючих напоїв і використовувати для приготування окрошки. Будьте здорові!