Ви дбайливо ставитеся до своєї красі? Тоді вам буде цікаво дізнатися про рослини, які дарують вашій шкірі молодість, здоров'я і красу.

Камелія китайська (листя). Відома високим вмістом біологічно активних речовин, вітамінів А, Е, С, В і коферменту Q10, поліфенолів, які захищають шкіру від шкідливого впливу навколишнього середовища, сприяють освітленню пігментних плям, які піднімають тонус шкіри.

Камелію китайську застосовують для догляду за жирною шкірою. Цей компонент є прекрасним антиоксидантом. Косметичні засоби, що мають у складі камелію китайську, можуть проявляти бактерицидну і протигрибкову активність.

лагерстреміі індійська (екстракт). Збільшує надходження кисню до клітин, активізує обмін речовин, в результаті шкіра виглядає молодою і здоровою.

Льняна олія. Джерело поліненасичених жирних кислот, зміцнює бар'єрні функції шкіри і перешкоджає випаровуванню вологи. Відмінно зволожує і живить шкіру.

Лимон (екстракт). Щедрий джерело вітаміну С.


Він посилює захисні властивості шкіри, сприяє оновленню клітин, покращує кровообіг, покращує колір обличчя, захищає клітини від передчасного старіння, є потужним антиоксидантом. Сік і екстракт лимона використовується при виготовленні багатьох косметичних засобів.

Масло Ши (карите). Покращує обмінні процеси в клітинах шкіри, сприяючи регенерації та відновлюючи епідерміс, пом'якшує і зволожує шкіру.

Ромашка римська (екстракт). Найвідоміше і ефективний засіб для зняття подразнень і почервоніння шкіри. Вона має заспокійливу і протизапальну дію, делікатно впливаючи навіть на чутливу шкіру.

Притулок (екстракт). Захищає колаген та еластин від пошкоджень, перешкоджаючи появі ранніх зморшок, має заспокійливу шкіру дією.

Фенхель (екстракт). Відновлює здатність клітин продукувати колаген. Це стимулює обмінні процеси в клітинах, зберігаючи молодість.

Шипшина (екстракт). Має тонізуючу і в'язким дією, бере участь в утворенні колагену, нормалізує внутрішньоклітинний обмін і перешкоджає накопиченню шкірою продуктів розпаду.