Кожна жінка мріє знайти свого чоловіка, з яким можна разом йти по життю.

Як дізнатися, що саме ваш обранець підходить вам краще за всіх інших? І як можна встановить з ним контакт, налагодити відносини і стати для нього справжньою другою половинкою?

Для того щоб зробити правильні висновки, спочатку визначте, до якого типу особистості він ставиться, а потім дійте, використовуючи отриману інформацію.

Мислитель

Він любить комп'ютери та іншу техніку, різні організовані спільноти (клуб філателістів або мисливців), читає наукові книги.

Щоб вирішити проблему, спочатку ретельно аналізує ситуацію, зважує всі "за" і "проти", планує вихід із ситуації, і тільки після цього починає діяти.

Мислитель дуже зрадіє і вважатиме вас самої чудовою дівчиною в світі, якщо ви скажете йому: "Мені потрібна твоя порада".

Мислитель ідеально підходить вам, якщо:

Вам потрібен чоловік, який сприймає світ розумом, а не почуттями. Він здатний підтримати вас у всіх починаннях, і при цьому настільки тактовний і розумний, що готовий прийняти вас такий, яка ви є, зі своїми тарганами в голові, не насміхаючись і не засуджуючи ваші ідеї.

Ви любите довгі інтелектуальні розмови і подарунки, які виражають його любов і прихильність, про які він не може розповісти словами.

Ви звикли вирішувати проблеми, керуючись розумом, а не емоціями - дами, які можуть влаштувати істерику, не зможуть втриматися поруч з мислителем, оскільки він боїться таких проявів жіночої слабкості.

Мислитель отримує задоволення від інтелектуальних занять. Йому напевно сподобається, якщо ви запросите його на цікаву виставку, в кіно "не для всіх" або спробуєте разом чогось навчитися - наприклад, грати в шахи. Банальне шоу або легковажна комедія навряд чи припаде до душі мислителю.

Якщо ви хочете побудувати успішні відносини з мислителем, пам'ятайте, що він здатний повністю зануриться в свої інтереси. Якщо ж ви будете їх ігнорувати, він може подумати, що ви його абсолютно не розумієте. Мислитель надає великого значення дотриманню етикету і соціальних правил. Невиконане вами обіцянку або неохайність у побуті для нього неприпустимі, і навіть можуть поставити крапку у ваших стосунках.

Щоб мислитель міг вам повністю довіряти, він повинен переконатися, що ви поважаєте його раціональний підхід до життя. Якщо ви допоможете йому побачити інше життя і запросіть туди, куди він сам ніколи не піде (в парк атракціонів або на сплав по гірській річці на байдарках), і він зрозуміє, що ви доповнюєте його якнайкраще.

Діяч

Він любить спорт, як у якості учасника, так і в якості вболівальника, що- небудь майструвати, готувати шашлики або до нескінченності удосконалювати свій автомобіль.

Щоб вирішити проблему, діяч занурюється в неї повністю і спрямовує зусилля на усунення причин їх виникнення.

Він дуже зрадіє і вважатиме вас самої чудовою дівчиною в світі, якщо ви скажете йому: "Хіба в цьому світі є те, що ти не зміг би зробити?".

Діяч ідеально підходить вам, якщо:

Вам потрібен справжній чоловік в класичному розумінні цього слова - надійний, сильний, здатний взяти на себе відповідальність, прийняти рішення і з честю виконати його.

Ви любите гарні жести (вечеря в дорогому ресторані ) і чоловічі вчинки (перетягування важкого шафи з однієї кімнати в іншу).

Ви не боїтеся різкості характеру і готовність йти на конфлікт.

Серце діяча б'ється частіше, коли він активний. Організуйте прогулянку на ковзанах або запропонуйте організувати пікнік на природі.

Іноді давайте чоловікові побути одному, щоб заповнити запас енергії і життєвих сил.


Дівчата - прилипали не мають шансів на його прихильність. Занадто образливі і невпевнені в собі особи теж навряд чи зможуть надовго втриматися поруч з ним, оскільки він не звик вибирати висловлювання і завжди називає речі своїми іменами.

Якщо ви хочете стати другою половинкою діяча, визнайте його справжнім і єдиним лідером і істинним авторитетом. До речі, під оболонкою сильного і мужнього чоловіка може ховатися тонка ранима душа, яка більше всього на світі боїться зради. Постарайтеся не розчаровувати його.

Шукач пригод

Він любить активний відпочинок , тусовки, вечірки, подорожі та інші заходи, де збирається багато людей.

Якщо виникає проблема, яку потрібно вирішити, він воліє усунутися від труднощів і почекати, поки все налагодиться саме собою.

Він дуже зрадіє і вважатиме вас самої чудовою дівчиною в світі, якщо ви скажете йому: "У тебе ж є про це чудова історія. Розкажи її всім!"

Шукач пригод ідеально підходить вам, якщо :

Ви шукайте чоловіка, який не дасть вам нудьгувати у всіх сенсах цього слова.

Ви любите авантюри, захоплюючі ідеї і непередбачувані вчинки.

Ви вважаєте за краще не загострювати уваги на проблемах і вирішувати їх безконфліктним способом. Майте на увазі, що якщо ви любите грати з чоловіками в мовчанку (ображатися і не розмовляти тижнями), шукач пригод займеться в цей час чимось цікавим без вас.

Шукач пригод - людина-свято, душа будь компанії. Він потребує постійної уваги до своєї персони. Його варто запросити в караоке-бар, на танці або в компанію друзів.

Щоб домогтися успіху у відносинах, дозвольте йому купатися в променях слави, не намагайтеся "перетягувати ковдру не себе" і задовольняйтеся роллю другої скрипки.

Від своєї другої половини шукач пригод чекає досить вільних поглядів на життя і бажання розділити його пристрасть до всього нового і незвіданого. Йому потрібна повна свобода і незалежність, і в той же час, впевненість у тому, що ви в ньому потребу, проявляючи про нього постійну турботу.

Милашка

Він любить художню літературу, музику, обожнює готувати що-небудь смачне для друзів.

Щоб вирішити проблеми, милашка розповідає про них людям, яким довіряє, поки не знайдеться вихід з положення.

Він дуже зрадіє і вважатиме вас самої чудовою дівчиною в світі, якщо ви скажете йому: "Я б ніколи цього не помітила. Ти такий спостережливий!".

Милашка ідеально підходить вам, якщо:

Вам потрібен чоловік і подружка в одній особі, який вміє слухати, розуміти і говорити про свої почуття.

Ви любите романтику - ніжні поцілунки, побачення під місяцем і захоплені компліменти.

Ви ставитеся до життєвих труднощів філософськи і готові приймати рішення спільно.

Для чутливої натури милашки дуже важлива особлива романтична атмосфера. Запропонуйте йому прогулянку на пароплаві, де ви зможете залишитися удвох навіть в оточенні інших людей, або влаштуйте романтичну вечерю при свічках.

Якщо ви хочете добитися успіху у відносинах, пам'ятайте, що він намагається встановити контакт з кожним новим знайомим , і це не повинно ставати приводом для ревнощів. Йому дуже важливо постійно тримати зв'язок з вами, і якщо ви раптом перестанете ділитися з ним бідами та радощами, він буде почувати себе відкинутим.

Від своєї половинки милашка чекає щирості і відвертості у стосунках, а також готовності взяти кермо правління в свої руки і керувати як своєї, так і його життям.