Давно відомо про чудодійну силу ароматних масел. Красуні, починаючи з Клеопатри, вмощуються своє тіло дорогоцінними пахощами і тим самим зберігали свою божественну красу.

Сучасна жінка може випробувати на собі магію ароматних процедур. Для цього достатньо записатися на процедуру аромапілінга.

Процедура пілінгу відома кожній жінці, причому асоціюється вона з досить неприємними моментами - палінням, лущенням, почервонінням шкіри. Справа в тому, що традиційні склади для хімічного пілінгу готуються на основі кислот (трихлоруксусной, саліцилової, гліколевої та інших), які руйнують верхній шар епідермісу, щоб стимулювати оновлення клітин. Після такого агресивного пілінгу шкіри можуть знадобитися відновлювальні процедури.

Процедура аромапілінга полягає в делікатному і в той же час глибокому очищенні шкіри з використанням натуральних олій, які фахівець підбирає строго індивідуально, виходячи з конкретної проблеми. Аромапілінг називають "розумним" пілінгом, так як масла буквально "відчувають" потреби шкіри, адаптуються під її потреби, і шкіра сама вибирає потрібну їй вплив.

У процесі пілінгу ароматичними маслами не пошкоджується здорова шкіра, немає почервоніння, лущення, через які жінка іноді змушена кілька днів проводити вдома.

Незважаючи на м'який вплив ароматичні масла, які використовуються для пілінгу, повністю замінюють глибокі (ферментативний і кислотний) пілінги. У цьому й полягає унікальність ароматичних масел.


Справа в тому, що натуральні масла - це природний розчинник, вони проникають в глибокі шари шкіри і делікатно позбавляють її від відмерлих клітин, не пошкоджуючи здорові клітини.

Традиційні глибокі пілінги мають сезонні обмеження - їх слід робити тільки в період неактивного сонця (з середини вересня до середини лютого). Для аромапілінгов таких обмежень не існує, їх можна робити в будь-який час року.

Аромапілінг стимулює вироблення колагену і еластину - найважливіших складових молодості шкіри.

Аромапілінг не має протипоказань, так як за рахунок застосування натуральних олій не викликає алергічних реакцій. Його можна застосовувати при купероз (близько розташованих судинах), для лікування жирної і сухої себореї, вугрової хвороби (акне) і різних запальних процесів на шкірі, для усунення пігментації і відновлення гормонального та водно-жирового балансу шкіри.

всі біологічно активні компоненти в оліях містяться в оптимальній та безпечною для шкіри концентрації, тому просто не можуть нашкодити.

Аромапілінг володіє потужним релаксирующим ефектом. Під час процедури відбувається настільки ефективне розслаблення організму, у тому числі м'язів обличчя, що навіть розгладжуються мімічні зморшки. Поліпшується не тільки зовнішній вигляд, але і психоемоційний стан.

У результаті втомлена шкіра засяє здоров'ям, стане м'якою і гладкою, а як бонус з вами залишиться чудовий ароматний шлейф, який буде супроводжувати вас кілька днів після процедури.