Декоративні кролики більшу частину часу проводять за їжею. Вони можуть їсти навіть вночі, тому їх харчування потрібно приділити особливу увагу. Найкраще годувати декоративних кроликів зеленим кормом, що складається з суміші трав. У зимовий період зелень можна замінити сіном. Його потрібно давати в годівниці, в яку він не зможе застрибнути. Закрийте годівницю зверху похилій дерев'яною кришкою.

запасатися сіно для кроликів в полі, далеко від автомобільних доріг і промислових зон - такий корм давати вихованцеві не слід.

Взимку можна годувати декоративних кроликів капустою. Цвітну капусту, кольрабі і брюссельську дають з листям і плодоніжками. Білокачанну і червону капусту включайте в раціон в невеликих кількостях, оскільки вони можуть спровокувати метеоризм.

Кролики із задоволенням їдять свіжу моркву, кормову і столовий буряк, різноманітні фрукти. Яблука - прекрасний корм. Їх потрібно давати, попередньо розрізавши на 4 частини. Незрілі плоди, а також кісточкові (вишню, сливу) кроликам давати не слід.

Незважаючи на те, що природа пропонує різноманітний корм, у кожної тварини можуть з'явитися індивідуальні переваги. Деякі кролики люблять картоплю, яку слід давати в сирому вигляді, без вічок і паростків.


При першій можливості почастуєте вихованця гілками дерев - ясеня, липи, берези, груші, яблуні. Вони містять цінні білки, вітаміни і мінеральні речовини, яких не вистачає в зимовий час. Кролик швидко зрозуміє всю красу свіжої кори, і з задоволенням буде обгризати її з гілок.

Декоративних кроликів можна годувати і концентратами, але сухий корм не повинен стати єдиним в їх раціоні. Спробуйте давати сухарі з чорного та білого хліба в розрахунку 10 грамів на 1 кілограм маси тіла. Чи не збільшуйте цю норму, оскільки у кролика невеликої тонкостінний шлунок, і перегодовування і переповнення шлунка для них дуже небезпечно.

Хорошим сухим кормом вважаються овес, горіхи, родзинки, насіння соняшнику. Їх потрібно давати виходячи із пропорції 10 грамів на 1 кілограм ваги. Якщо ви даєте суміш сухих кормів, овес слід виключити.

У декоративних кроликів завжди повинна бути свіжа вода, особливо якщо ви годуєте їх сухим кормом. Поїлки повинні бути чистими. Регулярно мийте їх гарячою водою, щоб запобігти розмноженню бактерій.