Більшість косметичних засобів, і тіні для повік в тому числі, за останні кілька років значно змінилися в кращу сторону. Якщо раніше мами застерігали дочок від зайвого використання косметики, щоб не зіпсувати шкіру і не прискорити появу зморшок, то зараз ці побоювання безпідставні.

Який би макіяж ви не вибрали - яскравий макіяж очей або природний макіяж, ніжна шкіра повік не постраждає. Відомі виробники декоративної косметики постійно освоюють нові технології виробництва тіней для повік.

Особливою популярністю у сучасних візажистів користуються так звані запечені тіні для повік. До їх складу входять такі корисні для шкіри компоненти, як вітамін Е, масло жожоба і УФ-фільтри.


Всі вони доглядають за ніжною шкірою повік, захищають її від шкідливих впливів навколишнього середовища і передчасного старіння.

Незважаючи на всі переваги, тіні для повік не рекомендується залишати на століттях більш ніж на 10 годин.

Перед сном ретельно видаляйте макіяж, використовуючи для цього спеціальні засоби для зняття макіяжу з очей - молочко, тонік або вершки. Тампоном, змоченим в очищає засобі, акуратно проведіть спочатку по нижній повіці від зовнішнього куточка ока до внутрішнього, потім по верхньому століттю у зворотному напрямку.

Якщо ви носите контактні лінзи, віддайте перевагу тіням для повік у формі олівця - вони не обсипаються, і макіяж виходить більш стійким.