Професія дизайнер, як би дивно це не здавалося, не є легким і простою. Щоб стати дизайнером важливо мати хорошу фантазію, правильно поєднувати кольори і структури. Дизайнер може працювати в різних сферах, тому не дивно, що такі фахівці знайшли своє терені і в мережі Інтернет. Дійсно, дизайнеру немає необхідності мати свій офіс, цілком реально працювати і у себе вдома, коли під рукою вся сім'я і проблеми вирішуються на ходу.Но як же почати свій заробіток, якщо ви відчуваєте себе дизайнером, готові до такої роботи, до змін у житті і успіху? Для початку варто визначитися, в якій області ви хочете працювати. Після цього було б хорошим варіантом отримати знання про багатьох аспектах, які повинен розуміти дизайнер. Навчатися ви можете, як у спеціалізованому закладі, відвідувати курси, так і пройти самостійну підготовку (читання спеціальної літератури, відео-курси в Інтернеті, методом проб і помилок та ін.).

Обробка фотографій.

Найпростіше, що може робити дизайнер - це обробка фотографій. Для більшості простих людей, без особливого освіти, обробка фотографій є хобі, простим заняттям, а комусь це дається складно. Тому багато хто готовий заплатити вам за те, щоб ви обробили декілька фотографій або цілий альбом. Залежно від складності роботи над фотографією ви можете отримувати від 20-30 рублів. Нижня планка ціни оплачується за видалення з фотографії дрібних дефектів, наприклад, прищів, веснянок, подряпин. Чим складніше обробка, тим вище вартість роботи. Вище оплачується состаріваніє або омолодження обличчя на фото, робота з колажами, створенням нового образу та ін. Часом вартість може бути дуже високою, якщо фото поганої якості необхідно перетворити на щось "з обкладинки". Однак складність у тому, що на роботу над однією фотографією ви повинні працювати не більше доби (тобто замовник приймає результат вже на наступний день або через кілька годин). Якщо ви будете працювати офіційно, то вас ніхто не зможе обдурити (отримавши результат, не сплатить роботу), але й ви повинні працювати чесним чином (завжди надсилати замовнику чистий результат і доробляти роботу до кінця, якщо цього вимагає замовник). Оплата за таку роботу проводять не з рук в руки, а через посередників, тобто через банк або різноманітні платіжні системи (можна оплачувати і через Інтернет).

Створення "інтер'єрів" сайтів.

Найскладніше - це робота веб-дизайнером. Тут вже необхідно мати освіту, навички, фантазію та ін. Як би складно це не було, зараз багато заробляють саме таким чином. Однак є складність: дизайнер "інтер'єру" сайту повинен мати не тільки якісні програми для роботи, але і потужний комп'ютер. Іноді трапляються моменти, коли початківець дизайнер купує простий ноутбук, їде кудись і спокійно працює над дизайном.


Але є проблема, багато комп'ютери і ноутбуки сильно відрізняються межу собою за багатьма характеристиками. В результаті, створюючи "інтер'єр" сайту на слабкому ноутбуці ви бачите гнітючий результат на комп'ютері. Проблема в непорівнянності кольорів. Наприклад, ви легко можете отримати замість темно-синього сайту про бізнес його фіолетову протилежність, більш відповідну до жіночого сайту. Дизайнерові сайтів дуже важливо розуміти, як не переборщити, що приверне клієнта, яка ціна для вашого дизайну вдала, з ким варто співпрацювати і ін. Але знайте: програмування та створення сайту - складніше, ніж його дизайн, тому ваша робота буде оплачуватися менш прибутково. Ви завжди можете заробити і тим, щоб повністю створювати сайти. Так ви можете створити 1-2 сайту в місяць і решту часу відпочивати.

Особистий консультант по стилю.

Багато дизайнерів вирішують використовувати свої сильні сторони в той час, поки сидять вдома. Для цього вони починають підробляти особистими консультантами по стилю. У даній роботі найскладніше - це знайти клієнтів. Одна справа в якійсь групі радити, що піде людині, а що ні, і зовсім інше - змусити людину довіритися вам на повному серйозі, скористатися вашими порадами і оплатити ваші послуги. У наші дні ще не всі дівчата і чоловіки готові платити за те, щоб їм говорили, як правильно одягатися і стригтися. Це сумно, проте люди поступово розвиваються і стають більш цікавляться і стежать за собою. Якщо ви готові з будь-якого "гидкого каченяти" зробити "лебедя", спочатку зберіть свої докази, складіть колекцію "до і після". Почніть одягати і міняти своїх рідних, друзів, близьких. Так ви складете своє портфоліо, зможете придбати сайт і почати рекламу своїх послуг в мережі Інтернет. Завдяки рекламі своїх близьких, ви зможете отримати перших клієнтів, які у свою чергу створять для вас цілу чергу.

Дизайнер меблів та інтер'єру.

Все більше людей бажають жити в оточенні краси. Не завжди за допомогою квітів і красивою дорогих меблів можна оточити себе чимось гарним. Тому багатьом просто необхідно допомога дизайнера меблів та інтер'єру. Ці послуги високо оплачувані, однак ви повинні розуміти, що на цьому ринку висока конкуренція і тому ви можливо будете мати трохи клієнтів. Однак, якщо ви можете працювати у багатьох напрямках (хтось вибирає тільки одне, наприклад, модерн або класика), швидше за все, ви зацікавите майбутніх клієнтів. І знову дійте за відомим сценарієм: спочатку складіть своє портфоліо зі знімками дизайну ваших інтер'єрів. Якщо хочете бути більш успішним дизайнером, займіться дизайном меблів, так ви зможете співпрацювати з великими виробниками меблів навіть по Інтернету.