Відповідно до чинного Законодавства кожен користувач має право відкликати згоду на можливість обробляти персональні дані, яке було дано їм раніше. Зробити це можна двома шляхами. Перший - самостійно видалити раніше надану інформацію. Другий - скористатися можливістю "Видалити сторінку" в "Мої налаштування".

Зараз ви дізнаєтеся, як видалити сторінку в Вконтакте і ознайомитеся з основними умовами. Причин видалення з Вконтакте може бути багато: починаючи від маси спаму і закінчуючи необхідністю позбутися від вірусу Вконтакте.

Важлива інформація про те, як видалити сторінку в Вконтакте.

Для того щоб відбулося остаточне видалення вашої сторінки Вконтакте необхідно не заходити на неї протягом семи місяців. Для відновлення власної сторінки потрібно ввести свій пароль і логін. Потім вибирається вкладка "Відновити сторінку".

Як видалити сторінку в Вконтакте назавжди, чи можливо це? Можливості повного видалення сторінки без надання користувачеві права відновити її вже не існує. Ця опція була ліквідована, тому що основні запити про видалення сторінки надходили від шахраїв, які вкрали пароль і логін господаря. Часто фіксувалися випадки, коли комп'ютер залишався незахищеним і сторонній користувач видаляв сторінку. Тому адміністрацією було прийнято рішення - прибрати таку можливість.

Наступним нюансом є той факт, що при видаленні сторінки з контактів ваш номер телефону залишається в базі. Тому перед виходом варто ліквідувати прив'язку сторінки до номера телефону. Також після виходу з мережі ваші повідомлення, знаки уваги контактам, з якими ви спілкувалися, залишаться назавжди на чужих сторінках.


У базі даних залишиться ваше ім'я, оскільки всі записи будуть підписані. Тому перед відходом можна в настройках сторінки змінити свої дані на вигадані. Це перевірені способи того, як видалити сторінку в Вконтакте.

Як видалити сторінку в Вконтакте.

Для видалення сторінки в соціальній мережі в Вконтакте зайдіть в "Мої налаштування" - "Конфіденційність". У всіх рядках ставимо "Тільки я", "Ніхто". Після цих дій необхідно повернутися на свою сторінку і видалити там абсолютно всю інформацію - музику, особисту інформацію, відеоматеріали, фотографії. Через короткий час ви побачите напис: "Сторінка видалена". Рекомендується відключити оповіщення, які відправляються з сайту. Виходьте.

Як видалити сторінку в Вконтакте точно: в бан-листі пропишіть ім'я Павла Дурова - сторінка буде видалена автоматично. Перед цим замініть електронну скриньку, видаливши старий, з яким був пов'язаний аккаунт.

В "Мої налаштування" - "Загальне" потрібно прибрати всі галочки в розділі "Що ви хотіли б бачити ...". Закриваючи доступ до сторінки, всюди ставте "Тільки я".

Якщо ви не маєте можливості відмовитися від старого ящика, то зареєструйте новий. Далі потрібно зайти в "Мої налаштування" і замінити основний e-mail на новостворений.

Обираєте в Вконтакте "Мої налаштування". В "Налаштуваннях зовнішнього вигляду" натискаєте "Видалити сторінку". Вказуєте причину, по якій видаляєте сторінку.

Після всіх вище перерахованих дій ваш аккаунт віддаляється з умовою, що за своїм бажанням ви завжди зможете повернутися на свою сторінку, відновивши її.