Апарати iPhone відносяться до типу телефонів, які багато користувачів відчайдушно люблять, а багато хто не менш запекло критикують. Поява кожного нового покоління викликає жвавий інтерес і нескінченні дебати. У деяких цікавість закінчується на доскональному вивченні функціональних можливостей, а деякі не зупиняються навіть перед розбиранням брендового гаджета.

Відмінні ознаки 4 iPhone

Зачекайте з питанням, як розібрати 4 iphone. Дізнаємося з чого він складається. Нова модель iPhone, в порівнянні з моделлю 3GS, має ряд оновлених компонентів.

  1. Корпус, що володіє новим дизайном, виготовлений з нержавіючої сталі і скла, вужче, ніж у попереднього смартфона на 3,5 мм і на 3 мм тонше.
  2. Існують два варіанти забарвлення - біла і чорна.
  3. Дисплей Retina має дозвіл в 4 рази вище попереднього варіанту.
  4. Наявність операційної система iOS 4.
  5. Камера 5-мегапіксельна, підтримує запис відеофайлів високого дозволу 720р.
  6. Присутні міцні сталеві боковини, що виконують подвійну функцію - зміцнюючу і додаткової антени для поліпшення сигналу.

Як розібрати 4 iPhone. Основні початкові етапи розбирання 4 iPhone

Отже, тепер дізнаємося, як розібрати 4 iphone. Розбирання брендового смартфона починається з викручування двох сріблястих гвинтів внизу корпусу. Однак якщо мова йде про апарати з останніх поставок, то це завдання не така проста, як здається. Гвинти були замінені на нестандартні з п'ятьма пелюстками, для яких необхідна спеціальна викрутка. На відміну від моделі 3GS у 4 iPhone після викручування цих гвинтів знімається задня панель, а не скло спереду. Завдяки такому рішенню заміна задньої панелі - завдання дуже легка, чого не скажеш про лицьової частини апарату.

Знявши задню пластину, ви побачите, що батарея займає значну частину простору. Акумулятор більше не кріпиться до материнської плати, тому замінити його нескладно.

Для продовження, як розібрати 4 iphone, потрібно зняти електромагнітний щит, для чого викручується 5 гвинтів.

Дослідження системної плати і процесора

Як розібрати 4 iphone далі: поглиблені деталі.


Відкривати роз'єми системної плати потрібно тільки за допомогою інструментів з пластикових матеріалів. З правого боку, де розташовується системна плата, температура телефону вище, ніж у решти частини корпусу. З тильного боку розташована вдосконалена 5-мегапіксельна камера, яка оснащена світлодіодним спалахом і функцією "натиснути для фокуса".

Знімається накладка над динаміком і антеною, після чого можна зняти системну плату. У внутрішній сталевий рамці інтегрований комплекс антен, який служать для вирішення основної проблеми iPhone - поганого прийому і втрати сигналу. Після зняття електромагнітних щитів можна побачити головну частину смартфона - процесор. Зліва від процесора розташовується гіроскоп - AGD1 - деталь, яка вперше була представлена в iPhone, вона виготовлена на замовлення Apple компанією ST Micrо.

У верхній частині телефону знаходиться другий мікрофон, службовець для поліпшення якості звуку шляхом відсікання шумів, надходять з нижнього мікрофону. Над слуховим динаміком розташовані датчики відстані і зовнішньої освітленості. Фронтальна камера служить для прийому відеодзвінків.

Лицьова панель знімається без особливих труднощів. Відкрився корпус, виготовлений з нержавіючої сталі - об'єднав в собі новітні інженерні розробки. Лицьова панель виготовлена з алюмосиликатного скла, в 30 разів більш міцного, ніж пластикові панелі.

Не варто, звичайно, намагатися самостійно розбирати настільки дорогий пристрій, але проведені умільцями дослідження доводять, що компанія Apple не зупиняється на досягнутому, а, виправляючи недоліки минулих моделей, впроваджує у свої нові гаджети самі передові матеріали і технології.