Смартфон 4 iPhone - стильний іміджевий апарат, оснащений потужним комплексом технічних характеристик і значними функціональними можливостями. Алюмінієвий корпус безклавіатурного моноблока служить також антеною, що значно покращує якість сигналу. Сенсорний екран має захищене від подряпин скло. Але навіть таке технічно бездоганне пристрій може дати збій, тобто - зависнути.

Причини, з яких потрібне перезавантаження

Перш, ніж зрозуміти, як перезавантажити 4 iphone, давайте дізнаємося чому це може знадобитися. Які ж причини можуть привести до зависання 4 iPhone? Насамперед, це неприємне явище може викликати установка безлічі сторонніх програм в бета-версіях.

У разі якщо програма просто зникає, і телефон вас повертає на стартову сторінку, вам просто потрібно знову відкрити програму і продовжити виконання дій. Така ситуація часто зустрічається в браузері Safari, коли він стикається з незнайомим варіантом запитуваних плагінів.

Якщо ж програма, в який ви роботі, поводиться незрозумілим чином - дає збої, зависає, то вам потрібно вибрати один із способів перезавантаження, який найбільш підходить до вашої ситуації. Програмне забезпечення, яке викликає у вас обґрунтовані підозри, краще видалити з апарату.

Способи перезавантаження

Як перезавантажити 4 iphone? Відмінною особливістю експлуатації iPhone є та обставина, що вам неможливо визначити: чи запускається програма або закривається. Вони є завжди, на зразок телевізійних каналів, коли ви їх переключаєте.


Але якщо програма видає збої, то виникає необхідність її примусового перезавантаження. Для цього потрібно натиснути клавішу "Home" і утримувати її протягом 6 секунд. При новому відкритті ПЗ з початкової сторінки "Home" програма повинна функціонувати нормально.

У разі виникнення більш серйозного збою смартфон потрібно включити-вимкнути. Для цього перемикач Sleep/Wake потрібно затримати на три cекунд. У відповідь на що з'явилося повідомлення "slide to power off" потрібно відповісти ствердно, провівши пальцем у відповідному напрямку. Апарат повністю відключиться. Включення iPhone здійснюється натисканням перемикача Sleep/Wake.

Розглянемо ще більш серйозну ситуацію, в якій смартфон настільки заблокувався, що відсутня сама можливість його відключення. Для примусового відключення телефону одночасно потрібно натиснути "Home" і "Sleep/Wake". Утримувати їх потрібно приблизно 8 секунд до появи логотипу - яблука. Це спосіб гарантує відключення смартфона.

У разі неполадок в роботі з 4 iPhone можна використовувати функцію перезавантаження налаштувань. Ця опція не призводить до перезавантаження будь-яких матеріалів, а тільки налаштувань. Екстреної заходом є видалення з телефону абсолютно всієї інформації: пошти, відео, музики.

Якщо жоден з вище описаних варіантів не привів до позитивного результату, то залишається останній спосіб - перевстановити і програмну, і апаратну боку, повернувши смартфон в стан заводської поставки.