Браузер і його оновлення.

Браузер - це те, завдяки чому ви можете спокійно лазити по Інтернету, тут відкриваються сайти, потрібні вкладки і т.п. По факту, браузер - це зручний Інтернет-оглядач, ПЗ, що дозволяє переглядати сайти в Інтернеті. Так само браузер обробляє запити Інтернет-адрес, виводить їх перед вами і дозволяє переходити від сторінки до сторінки. Браузерів на сьогоднішній достатня кількість, і кожна людина може вибрати для себе такий браузер, який здається йому найбільш зручним і цікавим. Головне дізнатися, як оновити браузер, щоб завжди бути в "темі", користуватися нововведеннями ПО від виробника.

Зручно, що оновлення, як і сам браузер може отримати кожен користувач Інтернету абсолютно безкоштовно. Ось які браузери найбільш відомі та популярні:

 1. Google Chrome,
 2. Opera і Opera Mini,
 3. Internet Explorer,
 4. Mozilla Firefox.

Так само варто відзначити такі браузери, як Safari і Netscape Navigator.

Якщо ви хочете бути сучасним, і відкрито дивитися вперед, у майбутнє, то регулярно перевіряйте для своїх браузерів оновлення. До речі, на комп'ютері може бути як всього один, найбільш підходящий, браузер, так і відразу декілька. Проблем із цим не буде, ви можете користуватися ними поперемінно або відкрити відразу декілька браузерів.

Оновлюємо браузер Opera.

Вельми популярним браузером є Опера, хоча знайдуться ті, хто абсолютно не може мати з цим браузером нічого спільного. Найчастіше це стосується людей працюють в Опері, а не просто розглядають картинки на сайтах. Крім того, останнім часом відзначаються проблеми у тих, хто працює з Оперою і захищає свій комп'ютер антивірусом Касперського. Браузер постійно "підвисає", довго приходить в зворотне стан, насилу працює відразу по всіх вкладках і т.д. Однак якщо ви лише заходите перевірити новини в соціальних мережах, то Опера може бути для вас дуже зручне, тут є можливість зберігати і тримати відкритими вкладки не вгорі, а збоку, що набагато зручніше.

Давайте тепер розберемося, як оновити браузер Opera найпростішим способом. Для цього відкрийте Оперу. У верхній панелі ви побачите "Файл-Правка-Від-Закладки-Інструменти-Довідка". Вам необхідно перейти "Довідка - Перевірити оновлення":

Якщо ви використовуєте останню версію Опери, то так і відобразиться на вашому екрані і тоді оновлення не потрібні, якщо ж оновлення буде знайдено, його необхідно встановити. Все пройде автоматично, за пару хвилин. Якщо стара версію Опери часто видавала помилки, варто видалити її остаточно, а не оновлювати і замість неї на комп'ютер, планшет або телефон встановити нову останню версію браузера.

Оновлюємо браузер Mozilla Firefox.

Так само популярністю користується браузер "вогненної лисиці" Mozilla Firefox (у просторіччі - Мазило або Фаерфокс). Давайте дізнаємося, як оновити браузер Mozilla Firefox.

 1. Запустіть браузер Фаерфокс. У верхній частині браузера буде панель. Тут потрібно знайти вкладку "Довідка". Зрозуміло, що з оновленнями необхідно працювати саме через цю вкладку. Так що далі необхідно вибрати категорію "Про Firefox",
 2. У новому діалоговому вікні необхідно клікнути по рядку "Застосувати оновлення". Перед вами з'явиться вікно з інформацією про новий доступному оновленні,
 3. Клацніть по "Оновити Firefox", далі клікаєте по "Ок", щоб продовжити оновлення,
 4. Налаштуйте всі потрібні вам доповнення, поставивши галочку в полі поруч з потрібним інструментом або плагіном і перейдіть далі за допомогою кліка по "Далі",
 5. Натисніть мишкою по "Готово" і дочекайтеся появи нового вікна - це початок завантаження оновленої версії браузера,
 6. Як тільки завантаження закінчиться, натисніть на "Запустити Firefox".

Таким нескладним чином ми можете легко оновити версію браузера Mozilla Firefox, якщо давно її не оновлюється або хочете перевірити можливості браузера з оновленнями.


Та й який сенс користуватися старими версіями, якщо нова - завжди більш функціональна, та до того ж і безкоштовна.

Оновлюємо браузер Internet Exlorer.

Якщо ви купуєте операційну систему Windows, то вам в комплект йде браузер Internet Exlorer (Інтернет Експлоер). Непогано, звичайно, проте з часом популярність цього браузера спала, хоча, якщо не морочитися з приводу конкретного браузера, то Internet Exlorer - цілком нічого. Отже, припустимо - ви щасливий власник ліцензійного Windows 7 або 8, в комплекті до нього ви отримуєте браузер Internet Exlorer, користуєтеся ним якийсь час, але поновлення самі собою не встановлюються.

Отже, як оновити браузер Internet Exlorer:

 1. Скачайте браузер Internet Exlorer. Для цього зайдіть на офіційний сайт (windows.microsoft.com) і дочекайтеся, поки він прогрузити. Тут ви знайдете корисну посилання "Завантажити". До речі, автоматично скочується сама нова версія браузера, мова теж буде обраний автоматично. Однак якщо ви хочете вибрати версію і мову самі, необхідно натиснути не на "Завантажити", а на "Інші версії" - знаходиться прямо під посиланням на скачування,
 2. Встановіть браузер. Для цього натисніть в новому діалоговому вікні "Зберегти" і виберіть місце для збереження, наприклад, робочий стіл. На робочому столі або в папці завантаження ви зможете знайти архів програми браузера. Перевірте антивірусом архів програми і приступайте до установки. Натисніть для цього "Запустити", дозвольте внесення змін на комп'ютері кліком по "Так" і дочекайтеся, поки установка завершиться,
 3. Перезавантажте комп'ютер. Це необхідно для того, щоб всі потрібні зміни були внесені. Так що закрийте працюючі додаток і проведіть перезавантаження комп'ютерної системи "Перегрузить зараз". Якщо заздалегідь ви не закрили відкриті програму, натисніть "Перезавантажити пізніше", закрийте непотрібні програми і перезавантажте комп'ютер через "Пуск",
 4. Запустіть оновлення. Після перезавантаження, комп'ютер включиться автоматично. Далі необхідно клікнути по іконці браузера Internet Explorer на робочому столі або в панелі завдань, а у вікні налаштувань виберіть рекомендовані параметри і натисніть "Ок".

Оновлюємо браузер Гугл Хром.

Google Chrome, або Гугл Хром по-російськи, так само потребує оновлення. До речі, цей браузер відомий своєю оперативністю, тут дуже зручно і швидко працюється, тому люди, часто працюють з Інтернетом і цінують швидкість, воліють використовувати саме цей браузер. Якщо працювати і користуватися ним нескладно, і немає принципових особливостей в управлінні від інших браузерів, варто дізнатися, як оновити браузер Гугл Хром. Зручність в тому, що немає нічого простішого, ніж оновити даний браузер, все відбувається практично автоматично.

Отже, для початку необхідно перевірити оновлення. Для цього увійдіть в браузер Гугл Хром і перегляньте на верхню панель. Якщо побачите з меню невелику стрілку на зеленому тлі, то потрібно оновити Гугл Хром, тому доступна нова версія. У нашому випадку, як ви бачите, оновлень немає:

У тому випадку, коли вашому браузеру Гугл Хром оновлення потрібно, необхідно відкрити меню і вибрати в меню рядок "Оновити Google Chrome". Має з'явитися нове діалогове вікно, де потрібно натиснути "Запустити". Якщо у вас операційна система Windows 8, то натисніть "Не зараз", після цього закрийте всі програми, вкладки і повторити процедуру, але в результаті погодитися з перезапуском. Браузер автоматично оновиться, закриється і знову запуститься, але вже з новими оновленнями. До речі, збережені вкладки нікуди не подінуться.