Історія компанії Skype.

Скайп або Skype це безкоштовне ПЗ, розроблене люксембурзької компанією Skype Limited, яку за більш ніж 8 млрд. Доларів викупила компанія Microsoft. Так що виходить, що тепер скайп - це програмне забезпечення належить Microsoft. Ця програма стала дуже популярною. Завдяки їй ви можете зв'язуватися зі свого комп'ютера з іншими ПК через Інтернет за допомогою голосового і відеозв'язку. Так само скайп надає можливість платних дзвінків на стаціонарні та мобільні телефони, створення відеоконференцій (до 25 при аудіо виклику і до 10 при відео виклику), відправка і прийом повідомлень і різних файлів між користувачами.

З цих причин багатьох росіян цікавить, як зареєструватися в скайпі безкоштовно російською мовою, тому розробники програми не росіяни громадяни, більшість з них проживає в Естонії. До речі, коли в Skype з'являються проблеми зі зв'язком, загальмовується передача повідомлень і голосова передача, багато хто починає жартувати, що причина проблем в розробників. Але, повірте, зареєструватися буде не складно, про це ви дізнаєтесь трохи пізніше.

Варто відзначити, що скайп, як і будь-яке інше ПО випускається для різних операційних систем, таки як:

- Windows (2000, XP, Vista, 7 і нова 8,), Windows Phone 7 (а також в якості ознайомчої версії і для Windows Phone 8) ,

- Linux,

- Android,

- Mac OS X,

- iOS, PSP, HP webOS,

- xbox 360 PlayStation Vita, Java,

- Symbian.

Реєстрація в Skype для спілкування.

Отже, все навколо знають і люблять скайп, а ви все ще далекі від цього ПО? Необхідно виправляти цю ситуацію і приступати до дії, так би мовити, до впровадження в ряди цієї програми. Крім того, якщо порівнювати відеозв'язок в Skype зі зв'язком в Одноклассниках (популярна соціальна мережа), ви можете відзначити для себе найбільш вища якість надається саме скайп. Отже, дізнаємося, як же зареєструватися в скайпі абсолютно безкоштовно. Для того щоб скористатися програмою, необхідно зареєструватися в Skype (завантажити скайп без реєстрації можна на офіційному сайті, а ось увійти в неї буде неможливо незареєстрованному користувачеві).

1.


Перейдіть на офіційний сайт скайпу: cc5a81b6e127899e304d48b862d431a1;

2. Внизу сторінки ви побачите вибірку з мов, де необхідно вибрати російську мову, як на малюнку:

3. Перед вашими очима відкривається російська версія сайту. Необхідно кликнути по активному посиланню у верхньому лівому куті сайту "Приєднуйтесь!";

4. Тут необхідно заповнити всі обов'язкові поля, а це:

- Ім'я та прізвище,

- Адреса вашої електронної пошти (ввести необхідно буде 2 рази, другий раз - повторний),

- Регіон проживання,

- Мова,

- Вибрати свій логін в Skype і придумати надійний пароль (ввести необхідно буде 2 рази, другий раз - повторний),

- Ввести текст капчи (якщо він вам не зрозумілий, можете оновити). Капча знаходиться внизу сторінки, це необхідно для підтвердження вашої реєстрації, як реальну людину, а не автоматичного робота,

5. Не забудьте ознайомитися з умовами використання та декларацією Skype (тому що при реєстрації ви автоматично даєте свою згоду).

6. Клікайте на кнопку

Так ви створили обліковий запис в скайпі;

7. Відкриється нове вікно, де необхідно заповнити дані про вас, як про новий користувача Skype (країна, регіон, місто, дата народження, номер телефону) і клікнути на кнопку "ОК".

Ось і все, реєстрація пройшла успішна. Перевірте свою електронну пошту, там вас чекатиме лист від Skype, вислане автоматично. Проробити всю цю процедуру можна після того, як ви скачаєте програму і встановіть її на своєму комп'ютері. Програма автоматично запропонує вам зайти в скайп, якщо ви там вже зареєстровані, або зареєструватися, якщо ви новий користувач програми.