Усім відомо, як корисні натуральні соки, їх необхідно пити регулярно, бажано щодня вранці, щоб насититися енергією і вітамінами на день вперед. Але що робити, якщо у вас поки немає можливості робити натуральний сік у себе вдома? Проблема досить легко вирішується: необхідно купити соковижималку.

У магазинах на сьогоднішній день широкий вибір техніки. Тому варто спочатку дізнатися, як вибрати соковижималку, а потім приступити до вибору техніки в тому чи іншому магазині. Сьогодні ви зможете дізнатися, як зробити вибір соковижималки правильно, швидко, грамотно. Удачі вам!

Як вибрати соковижималку.

Ви задумалися, як вибрати соковижималку? Значить, ви любите свіжовичавлені вітамінні соки. Але, дійсно, як же вибрати соковижималку правильно? Для початку, подумайте, які соки ви б пили, будь у вас соковижималка. Є ті, хто п'є корисні овочеві соки, яблучні соки і т.п. А багато п'ють тільки цитрусові соки. Тут починаються відмінності в тому, яку соковижималку вибрати:

- Соковижималка для цитрусових,

- Універсальні відцентрові соковижималки.

Перший відмінно роблять сік з лимонів, апельсинів, мандаринів і грейпфрутів. Другі справляються з грушами і яблуками, томатом і капустою, буряком і морквою та ін. Так само універсальні соковижималки іноді можуть вичавлювати сік з ягід, але про це необхідно уважно читати в інструкції до соковижималці, тому деякі моделі соковижималок можуть зламатися через ягід. Якщо ви все-таки часто п'єте ягідний сік, то вам варто придбати кухонний комбайн з пресом для вичавлювання соку з ягід. Він коштує дорожче, але ви зможете бути впевнені, що не засмітиться сито або зламається техніка. Отже, в першу чергу, соковижималки вибирають за їх призначенням. Далі - ціна, так само важливий фактор. Кухонний комбайн і відцентрові соковижималки коштуватимуть досить дорого, близько 7-8 тисяч рублів. А ось соковижималка для цитрусових плодів, обійдеться вам в середньому в 1-1,5 тисячі рублів.

Соковижималка для цитрусових плодів.

Якщо ви хочете вибрати соковижималку для цитрусових плодів, то вам необхідно вибрати якісну модель. Тому зверніть увагу, щоб в цитрусової соковижималці були:

- Реверс - це можливість мотора обертатися в різні боки.


Це дозволяє краще, якісніше вичавлювати сік з цитрусових.

- Залежно від ситуації може хотітися випити свіжовичавлений сік з м'якоттю або без неї, тому обов'язково вибрати соковижималку з регулятором змісту в соку м'якоті.

- Кілька змінних насадок, які можна змінювати в залежності від величини цитрусових плодів. У хорошій моделі соковижималки крім універсальної насадки є ще пара насадок різного розміру.

- Важіль, який притискає плоди для вичавлювання з них соку, обов'язковий, якщо у вас немає часу або можливості самостійно тиснути на плоди.

Вибираючи соковижималку для цитрусових, не дивіться на обсяг контейнера для соку. Зазвичай вони невеликі - на 2 склянки соку, тому покладено випивати цитрусові соки відразу, а не зберігати їх годинами. Якщо ви частина п'єте цитрусові коктейлі, придбайте соковижималку зі шкалою рівня рідини.

Універсальні відцентрові соковижималки.

Отже, що важливо для універсальної відцентрової соковижималки? Для початку визначтеся з потужністю соковижималки. Варіюється вона від 220 Вт до 1300 Вт Чим більше соку ви бажаєте отримати, тим вище потужність повинна бути у соковижималки. А на пару стаканів соку для сніданку цілком підійде "слабенька" соковижималка.

Зверніть увагу, чи є у соковижималки регуляція швидкості обертання, завдяки чому віджим соку у тих чи інших овочів або фруктів буде оптимальною. Не переживайте, що не знаєте, яка швидкість до чого підходить - в інструкції до соковижималці буде вся необхідна інформація.

Універсальні соковижималки можуть відрізнятися контейнером для соку: він може бути готельним, а може - вбудовуваним. Є соковижималки з контейнерами, які дозволяють після вичавлювання соку прибрати з нього пінку.

Якщо ви п'єте сік часто і багато, вам необхідна соковижималка, яка має можливість відкидати м'якоть. Ці соковижималки мають сепаратор конічної форми, якщо ж вам пропонують соковижималку з циліндровим сепаратором, запам'ятайте - вони м'якуш не відкидають, і очищати сито доведеться вручну. Так само зверніть увагу на те, щоб у соковижималки в комплекті було щітка для чищення сита.