Радіокерований вертоліт - одна з унікальних речей, яку нам підніс сучасний прогрес, у сфері з виробництва іграшок. Їх створення почалося вже досить давно, але через свою технічної складності і величезної вартості, подібну радість могли дозволити далеко не всі. При покупці вертольота, необхідно враховувати вік дитини, який буде ним користуватися, якщо ви купуєте таку іграшку для дитини маленького віку, то вона, швидше за все не принесе йому ніякого задоволення. Такі іграшки не розраховані на дітей малого віку.

Основні відмінності радіокерованих вертольотів:
  1. Системи радіоуправління - на різних вертольотах є і різна система управління. Існує декілька і видів, двох, трьох і чотирьохканальні системи. Чим вище число каналів, тим досконаліше і складніше все управління в цілому. Чотирьохканальні системи підійдуть для більш досвідчених користувачів, а якщо ви ходите зробити подарунок своїй дитині, найкраще придбати апарат з двома або трьома каналами;
  2. Робочі гвинти - існує два види гвинтів. Класична схема, яка передбачає наявність одного гвинта, роль другого гвинта виконує балансир. І схема співвісного розташування гвинтів, в цьому випадку гвинти розташовуються один під іншим і мають протилежний напрямок для обертання. При такій схемі, вертоліт буде більш стійкий, але буде мати менший маневреністю, ніж у першому випадку.

Вибір радіокерованих вертольотів в залежності від типу двигуна

Вертольоти на радіоуправління оснащують двома типами двигунів, електричними і двигунами внутрішнього згоряння.


Залежно від потужності двигуна, вертольоти поділяються на кілька класів, починаючи з 30 і вище. Якщо ви вперше збираєтеся користуватися такими іграшками, то краще всього придбати вертоліт з електричним двигуном. Він буде мати більш просте управління, ну і, звичайно ж, його покупка, обійдеться вам набагато дешевше. Двигуни внутрішнього згоряння підходять для тієї категорії людей, які професійно користуються іграшками такого типу і мають великий досвід у використанні.

При покупці, варто грунтовно обміркувати свій вибір, до цього питання необхідно підходити з усією серйозністю. Інакше всі ваші гроші будуть витрачені марно. Для первинних експериментів, купуйте бюджетні моделі, вони допоможуть зберегти ваші нерви і зайву витрату грошей. Користуватися радіокерованими вертольотами стоїть в закритих приміщеннях. На відкритій місцевості вони погано керовані, та й видовище не настільки захоплююче, коли маленький вертоліт буде практично не видно. Гарних вам покупок і вдалих експериментів в льотній практиці!