Після придбання ігрової приставки PlayStation Portable одним з найактуальніших є питання про підключення консолі до телевізора для отримання можливості пограти на великому екрані. Перед тим, як PS3 підключити до телевізора, слід визначитися, до якого ж типу відноситься ваша ігрова консоль. Чи має вона вбудовану можливість підключення до телевізора або позбавлена такої можливості.

Підключення PS3 до TV

Як ps3 підключити до телевізора. Якщо ви придбали PSP 2000 або 3000, то вбудована можливість підключення до TV у цих приставок є і для її здійснення вам буде потрібно кабель AV. Для деяких видів телевізорів потрібно прибрести перехідник SCART. Після підключення кабелю - і консоль, і TV потрібно включити.

У разі якщо на телевізорі не відбулося автоматичного перемикання на сигнал, що надходить від консолі, то канал, призначений для з'єднання з зовнішніми пристроями, вибирається самостійно. Після появи сигналу приставки діяти потрібно по інструкції, що з'являються на екрані в головному меню. Отримання максимально якісної картинки забезпечується контролером SIXAXIS, за допомогою якого вибирається розділ "Налаштування". У рядку "Відобразити налаштування" вибирається "Налаштування виводу відео". У даному пункті можна вказати вид застосовуваного підключення. Якщо в результаті ваших дій на екрані зникло зображення, то потрібно почекати півхвилини, після закінчення яких зображення відновиться автоматично.

Підключення до TV високої чіткості

Нова система PlayStation 3 - це крок у майбутнє, вона підтримує дозвіл високої чіткості, рівної 1080 р, що дає можливість отримання фантастичного візуального ефекту.


Як ps3 підключити до телевізора? Для підключення консолі PlayStation до телевізора з високою точністю HD потрібне придбання спеціального кабелю. Це може бути як HDMI-кабель, так і компонентний AV. Дані кабелі не входять до комплекту консолі, тому їх необхідно купувати окремо. Підключення до цього телевізору здійснюється точно також, як і до звичайного TV, при цьому зображення налаштовується автоматично.

Варіанти підключення PlayStation3

Якщо у вас виникає необхідність підключити приставку до іншого TV, то зображення може не з'явитися, оскільки консоль зберігає введені вами настройки. В даному випадку настройки потрібно відновити, застосувавши використовувані консоллю за замовчуванням. Для цього приставка вимикається і включається знову. При цьому кнопку включення необхідно затримати на кілька секунд, поки не спрацює звуковий сигнал. Після цього потрібно зайти в меню "Налаштування", де зможете вибрати самостійно необхідні вам параметри зображення.

Якщо консоль не має виходу на відео, то для вас залишається тільки один вихід - грати на моніторі комп'ютера. Програма RemoteJoy допоможе вивести зображення з консолі на екран. Однак вона не працює для старих версій прошивки приставки.

Якщо ви придбали консоль PlayStation3, то обов'язково знайдете спосіб насолодитися грою на великому екрані з хорошим дозволом.