PDF є універсальним форматом для обміну файлами, які однаково відображаються на всіх ПК. Вони можуть бути захищені паролями, що оберігають їх від несанкціонованого перегляду або пошкодження. Основною незручністю формату PDF є неможливість форматування текста.Поетому часто виникає необхідність перетворення тексту формату PDF в формат DOC. Перед тим, як pdf перевести в doc, ви повинні знати, що існує кілька програм, що дають можливість виконати дану процедуру, але кращої з них є PDF2Word.

Способи як pdf перевести в doc

Одним із способів як pdf перевести в doc для документів є використання онлайн-конвертера. Для цього вам необхідно зайти на відповідний сайт, вибрати призначений для перетворення файл і натиснути "Convert".

Дану процедуру можна виконати, використовуючи програму PDF2Word, яку необхідно встановити на комп'ютер. Далі вказуєте шлях до потрібного файлу та натиснути клавішу "Convert". Ці два варіанти не дуже відрізняються одна від одної, тому при наявності невеликої кількості текстових файлів цілком можна використовувати онлайн-ковертер.

Робота з розпізнавачем тексту

Кілька більш довгим і складним способом як pdf перевести в doc є використання распознавателя тексту. Це програмне забезпечення дозволяє отримувати тексти, набагато більш точно виробляють оригінал, чим вище описані способи конвертації файлів.

Першим кроком є завантаження распознавателя тексту, бажано фірми ABBYY. Це ПО підтримує досить велику кількість мов і дозволяє передавати документ після перетворення із збереженням оригінальної структури.


Файл необхідно відкрити у вікні распознавателя тексту. З цією метою можна або скористатися меню "файл", або перетягнути документ мишкою у відкрите вікно. Тепер чекаєте закінчення обробки документа. Натиснувши правою клавішею миші на текст, який потрібно конвертувати, вибираєте рядок "Видалити всі галузі розпізнавання ..." і почніть процедуру обробки документа. Після її закінчення потрібно вибрати вид, в якому буде представлений документ.

Це буде або повна копія вихідного документа, редагована копія, або суцільний документ. Після закінчення процесу передачі файл відкриється самостійно.

Як перевести DOC в PDF

Формат PDF використовується для читання електронних книг і спочатку він був призначений для подання поліграфічних матеріалів в електронному вигляді. Існує досить велика кількість програм, створених для читання документів у форматі PDF. Офіційним програмним забезпеченням є Adob Reader. Документ даного формату є сукупністю растрової та векторної графіки. При необхідності переведення файлу формату PDF в формат DOC можна скористатися сервісом DOC2PDF. Як pdf перевести в doc з його допомогою? Знайшовши сторінку потрібного сервісу, виберіть призначений для конвертації файл і формат, в який ви бажаєте його перетворити. Натискаєте клавішу "Перетворити" і отримуєте готовий документ. Використовуючи сервіси онлайн, ви зможете уникнути необхідності засмічувати пам'ять комп'ютера завантаженням програми.