Формат МР4 набув широкого поширення завдяки пристроям фірми Apple. Сервіс iTunes представляє музичну продукцію саме в цьому форматі. Вся проблема полягає в тому, що даний формат не часто підтримується іншими музичними програвачами. Велика ймовірність того, що ви не зможете прослуховувати музичні файли формату МР4 на вашому мобільному телефоні або плеєрі-МР3. Набагато більш сумісним з іншими пристроями є формат МР3. Тому перетворення формату МР4 в МР3 дозволить вам більш вільно вибирати: де, коли і на якому пристрої ви будете слухати вашу музику. Так все ж, як МР4 перевести в МР3, розглянемо кілька способів.

Як mp4 перевести в mp3 за допомогою Total Audio Coverter

Total Audio Coverter є універсальним перетворювачем форматів файлів, що володіє продуманим інтерфейсом. Він дозволяє отримувати музичні файли в новому вигляді швидко, зручно і без втрати якісних характеристик. Всі дії користувача зводяться до вибору потрібних файлів і натискання клавіші "Convert". Також легко ви зможете перетворити не один файл, а цілий пакет. Додаткові зручності при користуванні Audio Coverter представляє вбудований аудіоплеєр, що дає можливість прослуховувати музику, не виходячи з програми. Запускати цей зручний і потужний конвертер можна прямо з командного рядка.

Lucki Video Converte

Як mp4 перевести в mp3 за допомогою Lucki Video Converte. Цей безкоштовний відеоконвертер дозволяє не тільки змінювати формат відеофайлів, а й перетворювати їх у аудіоформат МР3.

Перетворення форматів включає в себе шість нескладних дій.

  1. Завантаження та установка програми.
  2. Додавання відеофайлу МР4 за допомогою команди "Додати файл".


    Потрібно вибрати призначений для конвертації файл і натиснути "Відкрити".

  3. Вибір МР3із списку форматів, який знаходиться під областю додавання файлів. Необхідно позначити "МР3: висока якість".
  4. Позначення папки, в якій буде збережений кінцевий документ. Для цього в конвертері потрібно вибрати "Налаштування" - "Цільова папка". Вибравши існуючу папку або створивши нову, вибираєте "Зберегти".
  5. Запуск процесу перетворення за допомогою клавіші "конвертувати".
  6. Отримання готового аудіофайлу натисканням клавіші "Цільова папка".

Інші способи як mp4 перевести в mp3

Одним з найпростіших способів перетворення форматів є безкоштовне скачування і установка конвертера МР4-МР3. Як mp4 перевести в mp3: для початку перетворення файл необхідно перемістити на Drop Zone. Наступним кроком є вибір кінцевого пункту, куди буде поміщений файл після конвертації. Для цього потрібно або вибрати вже існуючу папку, або створити нову. Також можна вибрати наступні характеристики: чи потрібно зберігати вихідний файл або можливо його негайне видалення після перетворення і чи зберігати структуру документа при пакетної конвертації.

Після вказівки формату кінцевого файлу - МР3 натискається клавіша "конвертувати". Після закінчення процесу файли будуть розміщені у вказаній вами теці.

Конвертація файлів формату МР4 в більш доступний і універсальний МР3 дозволить вам не розлучатися з улюбленою музикою ні вдома, ні в транспорті, ні на спортивних заняттях.