Мр3 є одним з найбільш поширених форматів, застосовуваних для кодування аудіоінформації. Цей формат підтримується всіма моделями музичних центрів і плеєрів. Мр3-формат програється практично у всіх операційних системах.

Переклад mр3 в wav

Як mp3 перевести в wav? Процес конвертації mр3 в wav ніяких труднощів не представляє. Однак при цьому варто пам'ятати, що при записі mр3 являє собою трек, в якому в процесі компресії була загублена частина запису оригіналу. Перетворення mр3 у формат wav не приведе до відновлення втраченої частини і поверненню первинних якісних характеристик. Давайте розберемося, як mр3 перевести в WAV формат.

Для початку необхідно завантажити, а потім встановити у себе програму Free МР3 WMA Converter. Після установки програми на комп'ютері відкриваєте її і вставляєте файл за допомогою вкладки "Файл - додати". Далі потрібно задати вихідні параметри, які визначають папку, в якій будуть збережені перетворені файли.

Після натискання на кнопку "Обробити" запускається процес конвертації файлу. При перетворенні інформації необхідно дотримуватися правила: не можна запускати інші програми! Раптове переривання конвертації може призвести до пошкодження вихідного файлу.

Перетворення mр3 в wma

Для перекладу форматів з одного в інший (і як mp3 перевести в wav в тому числі) не обійтися без програм-конвертерів, які поділяються на безкоштовні та платні. Якщо ви збираєтеся використовувати перетворений аудіофайл для побутового призначення, то цілком можна застосовувати безкоштовне програмне забезпечення. Одним з таких програмних рішень є Audio Transcoder. Після скачування програми проводиться процес її установки і запуску.

Наступним кроком є натискання кнопки "Додати файл". Відкрився файловий менеджер пропонує позначити шлях до файлу, який вимагає обробки. Є більш простий спосіб додати файл - просте перетягування його мишею у вікно програми.

Після додавання файлу в програму-конвертер вибираєте формат - в даному випадку wma - кінцевого файлу і бажані якісні характеристики.

Вибирається папка, в яку буде поміщений створений файл, і натискається клавіша "конвертувати".


Час перетворення залежить від характеристик комп'ютера і розміру перетворюваного файлу. Після закінчення процесу файл в остаточній формі з'явиться у зазначеній вами папці.

Дана програма зручна у використанні і надає безліч додаткових опцій при конвертації. З нею питання про те, як mp3 перевести в WMA формат буде вирішено швидко і просто. Після установки додаток Audio Transcoder може бути інтегроване в контекстне меню, і подальший виклик програми для перетворення чергового файлу здійснюється простим натисканням правої клавіші мишки на необхідному у файлі формату mр3, збереженого на комп'ютері.

Використання конвертера MP3/WMA/OGG

Вам цікаво, як mp3 перевести в wav, але чи знаєте ви як використовувати спеціальний конвертер? Однією з найбільш сучасних, швидкодіючих безкоштовних програм з перетворення аудіофайлів з одного формату в інший є MP3/WMA/OGG Converter. Вона дозволяє перетворювати формат mр3 в wma, wav і навпаки.

Інтерфейс даної програми простий, зручний і зрозумілий. Справа знаходяться клавіші: "Додати файл", "Видалити", "Очистити". Є дві додаткові кнопки, які використовуються при обробці декількох файлів і дозволяють міняти їх черговість.

Кнопка "Play" дає можливість програвання файлу. Далі вказуєте адресу збереження файлу, бажаний формат, очікувані якісні характеристики перетвореного файлу. Після натискання клавіші: "Convert" до закінчення процесу - лише кілька секунд.

Використання цього якісного програмного продукту дозволить вам перетворювати файли швидко, не витрачаючи при цьому особливих зусиль.