У кожного власника сучасного мобільного телефону може виникнути ситуація, в якій необхідно під'єднати свій апарат до комп'ютера. Причин може бути декілька, але найпоширеніша - отримання виходу в інтернет, який недоступний з телефону або у зв'язку з відсутністю зони Wi-Fi, або через невідповідне тарифного плану.

Установка програми HTC Sinc

Як htc підключити до комп'ютера? Перед з'єднанням мобільного телефону з комп'ютером необхідно встановити на комп'ютер спеціальну програму HTC Sinc, що забезпечує сумісність телефону і ПК. Якщо таку програму не встановити, то знімний пристрій, яким є телефон, не розпізнається комп'ютером.

Перед початком того, як htc підключити до комп'ютера, установку даного програмного забезпечення потрібно впевнитися, що технічні параметри ПК відповідають вимогам програми HTC Sinc. Комп'ютер повинен мати процесор, потужність якого дорівнює чи перевищує Pentium 3, оперативна пам'ять повинна бути не менше 1 Гб, а вільне місце на диску має становити не менше 300 Мб. Що стосується встановленої на комп'ютері операційної системи, то мінімальним вимогою є наявність Windows XP Home.

Якщо ви переконалися, що ПК відповідає висунутим вимогам, то можна приступити до установки програми. Ніяких особливостей, що відрізняють її від іншого програмного забезпечення, ця програма не має. Після вибору файлу HTC Sinc натискаєте "Завантаження" і далі файл запускається для установки на ПК. Якщо слідувати інструкціям, установка HTC Sinc не складе ніяких труднощів.

Для спрощення встановлення даного програмного обладнання всі інші додатки повинні бути закриті і відключена антивірусна програма.


Повинна бути обрана міра установки: "Повна", що прискорить завантаження.

Підключення до ПК: як htc підключити до комп'ютера

Як htc підключити до комп'ютера? Для приєднання мобільного телефону HTC до комп'ютера необхідно наявність на ПК роз'єму USB.2.0 і сам кабель USB. Після підключення телефону до ПК апарат задасть питання про тип підключення. Необхідно вибрати "HTC Sinc", а потім натиснути "Готово".

Наступним кроком буде розпізнавання телефону комп'ютером. У вікні з настройками потрібно ввести ім'я мобільного телефону. Дані необхідно зберегти. Далі в панелі, що відкрилася пристроїв необхідно провести синхронізацію телефону, попутно ознайомившись з кількістю вільного місця на карті пам'яті. Ця інформація може стати в нагоді при з'єднанні телефону з інтернетом і необхідності завантажити будь-які файли.

Після з'єднання телефону з ПК потрібно забезпечити якісне підключення до інтернету. З цією метою брандмауер локальної мережі відключається, щоб виключити його негативний вплив на вихід в мережу. Це остаточне дію для всіх ПК, за винятком тих, які приєднані до інтернету по протоколу РРР. В останньому випадку потрібно провести під'єднання ПК до протоколу ТСР, так як виключно він підтримує наскрізне з'єднання до мережі.

Тепер ви знаєте, як htc підключити до комп'ютера. Після того, як всі дії будуть зроблені правильно, з урахуванням усіх тонкощів, ви зможете отримати надійне під'єднання мобільного телефону HTC до ПК, що дасть вам можливість виходити в інтернет для отримання і скачування необхідної інформації.