Самим кращим варіантом установки додатків є їх скачування з сайтів розробників. При відсутності можливості скачування програм напряму з мережі варто скористатися оригінальною програмою HTC ExpressConnect. Ця програма призначена для синхронізації смартфона з комп'ютером. Необхідною умовою можливості синхронізувати функції Htc Radar з ПК є наявність на комп'ютері ОС Windows 7-й версії, а також XP і Vista.

Підключення Htc Radar до комп'ютера

Отже, як Htc Radar підключити до комп'ютера:

- Для синхронізації смартфона з комп'ютером необхідно завантажити додаток HTC ExpressConnect.

- Далі додаток потрібно запустити, у разі необхідності помістивши його в список виключень в брандмауері ОС Windows. При питанні системи про можливість запуску програми, що поставляється неперевіреними виробником, дайте позитивну відповідь.

- Вибираємо необхідну модель смартфона, натискаємо: "З'єднати". У більшості випадків програма сама робить вибір моделі вашого апарату, його модель, версію ОС і здійснить необхідні підключення.

З використанням даної програми ви зможете зробити свій смартфон універсальним модемом.

Встановлена оригінальна програма є дуже зручною. Проводити зміну налаштувань апарату можна за допомогою вкладок: "Файли", "Налаштування", "Організатор". Так можна провести зміну фону, теми, мелодії дзвінка. Вкладка "Розширені" містить опції, які використовуються лише іноді. Можна здійснювати копіювання аудіофайлів зі смартфона на ПК і в зворотному порядку.

Для безпосереднього під'єднання Htc Radar до персонального комп'ютера використовуємо вільний USB-порт і кабель.


Фахівці вважають, що набагато ефективніше використовувати оригінальний провід, що володіє хорошим екраном, що виключає наводки. Однак за відсутності оригінального кабелю можна користуватися проводом, придбаним в спеціалізованому магазині.

Застосування програмного забезпечення Zune

Як htc radar підключити до комп'ютера за допомогою ПЗ? Для під'єднання Htc Radar до ПК можна використовувати програму Zune, яка дає можливість здійснення наступних опцій:

- скачування мелодій, відео, фільмів, шоу, ігор і додатків;

- синхронізації телефону і ПК, що дозволить скопіювати файли з комп'ютера на телефон і, навпаки, перенести зображення і запису з Htc Radar в комп'ютер.

- оновлення програмного забезпечення телефону.

У більшості випадків пропозицію встановити програму Zune надійде при першому підключенні смартфона до ПК. Якщо запит буде відсутній, то скачайте ПО з інтернету і встановіть його на телефон.

Вибравши в веб-браузері сторінку завантаження програми, натискаєте клавішу "Завантажити". Дієте далі згідно з інструкціями про завантаження та інсталяцію. Після завершення дій по встановленню ПО телефон за допомогою порту USB та кабелю підключається до ПК. Програма автоматично відкривається на вашому комп'ютері.

Якщо у вас немає бажання кожен раз проводити фізичне підключення смартфона до комп'ютера - можна налаштувати апарат на режим автоматичної синхронізації за допомогою домашньої WI-FI мережі.