Багато хлопців з дитинства мріють стати гонщиками, проте далеко не у кожного мрія може здійснитися. Справа навіть не в конкуренції, а в здібностях, бажанні і розумінні себе, як людину. У дитинстві всім здається, що стати гонщиком миє кожен, головне "рулити", насправді ж, гонщик - це людина у якої знижений рівень страху, зате високий рівень реакції і величезне бажання доїхати до фінішу першим.

Як стати гонщиком? Про це ви дізнаєтесь зараз, але для початку необхідно правильно оцінити ситуацію навколо гонок і зрозуміти, чи потрібно вам те, що належить кожному гонщику. Можливо, варто зупинитися на змаганнях з картингу у вашому місті? Ви отримаєте великий досвід і море емоцій, і може бути саме на цьому і зупиніться.

Допомога батьків у здійсненні мрії

Давайте розглянемо з самого початку, як маленький хлопчисько або дівчисько можуть стати гонщиками. Спочатку дитина проявляє своє бажання стати гонщиком, після чого ви шукайте, чи є у вашому місті картодром. Якщо він є дитині пощастило, адже ви - батьки, повинні відвести дитині, як і обіцяли туди. Якщо картодрома немає, надовго мрії дитини відкладаються, поки він не підросте і не зможе виїхати в інше місто на навчання (хоча зазвичай до цього часу мрія забувається). Щоб дитина стала гонщиком, батьки повинні розуміти, як це дорого! Незалежно від віку дитини, йому буде необхідний хороший тренер, а це, як ви розумієте, дуже дорога послуга. Необхідно з першого дня дитини в спорті виховувати в ньому впевненість у собі, націленість на перемогу і результат, силу волі, завзято. Так, у жодному разі, не погоджуйтеся дати дитині вихідний від занять, якщо він не хоче тренуватися: хотів стати гонщиком, нехай іде на тренування. Ніяких поблажок і умов.

Як тільки гонщик почнемо проявляти свої здібності, йому необхідно стати частиною однієї команди, тому доведеться добре попрацювати, щоб не тільки знайти команду інших гонщиків і помічників, але й домогтися їх визнання, щоб новачка взяли в команду.


Необхідно і знайти людину, яка б міг проспонсорувати вашого гонщика, інакше ви не зможете повністю покрити витрати на хобі вашого чада. Не тисніть на дитину, пам'ятайте - не так важливо, коли він увійде у великий спорт, адже догляд звідти безпосередньо залежить від приходу.

Як стати гонщиком

Отже, ви вирішили погодитися з бажанням дитини стати гонщиком, що робити далі? В першу чергу, визначитеся зі школою картингу. Зараз це досить розвинене, і можна знайти картингову школу або клас навіть в невеликому місті Росії. З цього і почнеться майбутнє маленького гонщика. Цікаво те, що по суті на цьому ви повинні зупинитися, не рахуючи грошових і моральних вливань. Як вже зазначалося, гоночний спорт дорогою, знадобляться гроші або "добрий спонсор", а моральна підтримка і настрій просто необхідні майбутньому гонщику, щоб він не кинув занять.

Далі у всьому допомагатиме тренер, посилати команду на змагання та ін. Набагато цікавіше йдуть справи з тим, як стати гонщиком Ралі. Для цього крім бажання потрібно пройти тренування на спеціальних автомобілях. Після хороших результатів гонщиків розсаджують на автомобілі "Формули-1" для подальших тренувань. Тільки після відмінних результатів гонщики допускаються до змагань.

Наступний етап - участь у змаганнях Гран-Прі. Для цього гонщик повинен отримати спеціальну супер-ліцензію. Отримати її можна тільки пройшовши безліч змагань із заслугами, якими можна пишатися. Так само необхідно укласти угоду з командою "Формули-1", яка готова прийняти гонщика в свої ряди.