Джинси - універсальна і практична деталь одягу, яку можна знайти в будь-якому гардеробі. До речі, саме жінки в джинсовому одязі задають моду, а вже потім вона передається чоловічий. Сьогодні пошиття джинсів здійснюється під певний тип жіночих фігур. Давайте ж докладніше розглянемо, як вибрати джинси, які підходять саме під ваш тип фігури.

Плоскі сідниці, невиражені стегна і талія

Якщо ви є володаркою невиражених стегон і плоских сідниць, віддайте перевагу розкльошують донизу моделям джинсів. Вибирайте світлі відтінки. Якщо талія у вас не дуже тонка, виберіть моделі із завищеною талією, якщо тонка, то можна придбати і із заниженою. Справа в тому, що такі моделі зроблять вашу фігуру більш рельєфною, а відповідно, жіночною. Ще більш красивими стануть вигини тіла, якщо відмовитися від різних складок. Пам'ятайте, що джинси мають добре сидіти по фігурі.

Якщо у вас невиражена талія, не варто купувати джинси на розмір більше, оскільки часто іншого виходу немає, тому що багато моделей просто тиснуть. Але ви можете скорегувати цю неприємність, вибравши джинси з прямими штанинами, що не вільні, а точно підходящі по фігурі. Зазвичай такі моделі шиють вузькими, завдяки чому вони будуть комфортно вас облягати. Об'єм талії ідеально приберуть моделі з прямими і широкими штанинами, а ось розширені донизу джинси візуально збалансують нижню частину тіла з верхньої.

Для невисоких і високих жінок

Невисоким жінкам варто відмовитися від облягаючих моделей або з підвернутими штанинами. Також не варто купувати звужених донизу або подовжених моделей, оскільки вони візуально ще більше вкорочують зростання.


Для жінок з невисоким зростом ідеальним вибором будуть джинси темної колірної гами з прямими штанинами довжиною до початку каблука. Також добре підійдуть укорочені моделі, довжиною до верхньої частини взуття. Занадто облягаючі або надто вільні купувати не варто, тому вони привернуть увагу до невисокого росту. Пам'ятайте, що джинси повинні сидіти по фігурі.

Подовжені джинси із заниженою лінією талії світлих тонів ідеально підійдуть високим леді. Добре виглядатимуть широкі джинси або підсукані внизу. Вузькі прямі краще не купувати, рівно, як і укорочені. Якщо ваш вибір впаде на модель з необробленим низом, то сміливо купуйте, тоді ви зможете підігнати довжину самі. Зверніть увагу на етикетку при покупці. Краще, якщо на ній буде стояти позначення "екстра довжина".

Для повних жінок

Якщо ви володарка пишних форм, то повинні особливу увагу при виборі джинсів звертати увагу на тканину. Вона повинна бути тонкою і м'якою, а також не стовбурчитися і добре облягати. Не вибирайте об'ємних моделей, тому це зробить вас візуально ще повніше. Віддайте перевагу темним кольорам і моделям з еластичною талією і трохи завужені донизу. Штанини не повинні бути надто широкими або вузькими, виберіть "золоту середину". Жінкам з широкими стегнами підійду моделі з широкими і прямими штанинами з щільної, навіть грубої тканини темного кольору.

Дотримуйтесь цих рекомендацій і тоді ви напевно будете виглядати завжди на всі 100! А про те, як підібрати джинси для чоловічої статі ви зможете дізнатися на нашому порталі в статті: "Як вибрати джинси для чоловіка".