Як хочеться купити справжню річ. Чому справжню? Вся справа в тому, що на сьогоднішньому ринку представлена маса "шкіряних" виробів, яка і від шкіри далеко пішла і за ціною поскакала високо вгору. Чому обманюють покупців і продають замість виробів зі шкіри підробку? Це такий спосіб наживи, а ви спробуйте, доведіть, що за 50 тисяч вам продавали сумку з крокодила, продавець цілком може потім "забути" слова про крокодила, шкіру, і взагалі ...

Як відрізнити шкуру крокодила від підробки.

Найчастіше існують цілі магазинчики, які пропонують своїм клієнтам зшити, наприклад, сумочку, з шкури незвичайної тварини: крокодила, пітона, ската і т.д. У магазинчику навіть висять шкурки цих тварин, щоб ви могли подивитися на них, помацати, - це спосіб залучення клієнтів. Рідко коли шкурки висять підроблені, навпаки, саме вони - справжнісінькі. Щоб розпізнати, справжня шкіра крокодила використовується або це проста імітація, вам важливо провести кілька тестів. Для початку уточніть у продавця, з якої частини шкіри крокодила була зроблена річ: черевної, спинний, хвостовий, головного. Продавець не може не знати відповіді на це питання.

Після цього починайте свої тести. Якщо річ з черевної частини шкіри крокодила, то на ній буде розглядатися такий малюнок: різні квадратики різного розміру з точкою всередині кожного квадратика. Якщо це підробка, то квадратики будуть повторюватися, і малюнок речі виходить награний. Точка всередині квадрата буде завжди, тому це обов'язковий роговий наріст на шкірі, який не розвивався. Шкіра з хвоста крокодила відрізняється наявністю горбів незвичайної форми. Це рогові "хвилі", вони розташовані в рівний ряд. Пам'ятайте, якщо натиснути на справжній щиток хвоста крокодила, він не помнеться, а буде тримати форму. Інші згадані частини шкіри крокодила вельми схоже, тому їх варто об'єднати разом між собою.


На головний і спинний шкірі крокодила так само є щитки, які є по всій діне крокодила. Шкіра має властивий малюнок, який складають ці самі щитки. Якщо уважно і акуратно промацувати шкіру крокодила, можна намацати пластини - остеодерми, які складно підробити, адже її навіть зламати неможливо. Крім того нереально підробити малюнок, точніше тиснення рогового наросту на шкірі. Якщо всі тести вдало пройдені, попросіть у продавця побачити іншу шкіру крокодила, і порівняйте їх на схожість. Вони ніяк не можуть і не повинні бути схожими один на одного - зовсім різні - ось показник справжньої шкіри крокодила.

Особливості крокодилячої шкіри.

Так само як буває різна тканину, можна знайти і різну крокодилячу шкіру. Наприклад, шкіра алігатора. У такої шкіри трохи інший малюнок, у алігаторів є малюнок схожий на зірочки, якщо придивитися, але більше це схоже на павутинку. Ті, хто працює з справжньою шкірою алігатора, вирішується розташувати цю ділянку шкіри так, щоб його було видно - адже це показник достовірності продукту. У алігаторів крім того нерівний візерунок на шкірі. Шкіра простого крокодила буде коштувати дорожче, ніж шкіра алігатора, хоча і те і інше довгі роки буде виглядати чудово і не втратить своєї краси. У цьому і є принадність справжньої шкіри. Ще раз повторимося, як відрізнити шкіру крокодила від підробки: квадратики приблизно рівні, але з різним малюнком і з невеликим горбком в центрі кожного квадрата. Найцінніша шкіра - це шкіра каймана. Найбільше цінується в Каймані черевна частина, адже тут немає тих виступаючих лусочок, інші ж частини шкіри каймана покриті "бронею". Ці частини шкіри товсті і важкі, тому особливої цінності не представляють ні для мисливців, ні для продавців, ні для покупців.