Дуже рідко люди однаково думають при виборі цікавого подарунка. Єдиний виняток - весілля. Чому на весіллях так рідко можна зустріти дійсно цікаві та оригінальні подарунки? А давайте спробуємо розірвати сформовані стереотипи і подумати над дійсно цікавими і незвичайними рішеннями подарунків для гостей на своєму весіллі!?

Стандартні подарунки з оригінальним способом вручення

Звичайні загальноприйняті сувеніри можуть добре запам'ятатися, якщо вручити їх оригінально і цікаво. Отже, ви можете заморозити обраний сувенір, наприклад, в желе або в льоду. Надайте порізане желе для вибору гостям або киньте кубик льоду з сувеніром в келих з шампанським. Можете покласти сувенір у повітряну кульку і прикріпити таку кульку до кожного стільця гостя. Після виголошення всіх тостів під кінець весілля запропонуйте всім гостям на щастя лопнути кульку і отримати свій сувенір.

Можете упакувати в герметичні пакети сувеніри і запропонувати гостям виловити їх, як на риболовлі, в акваріумі. Тільки, безумовно, там не повинно бути ніякої живності! Це принесе радість і втіха гостям. Можете замовити металеві ручки з вашою фотографією і, погодивши з фірмою з виготовлення свічок, закатати ці ручки всередину свічки. Попросіть гостей підпалити свічку, а вони хай гадають, що ж ви їм за подарунки приготували! Ох, як же вони будуть здивовані!

Ідеї оригінальних сувенірів гостям

Весільні консерви можуть стати чудовим сувеніром, якщо весілля виконана в традиційному стилі.


Можете в квітковому магазині замовити законсервовані колбочки з квіткою всередині. Це не тільки може стати чудовою прикрасою на весіллі, а й ще і в будинку у гостей. Шоколадка на обгортці з вашим зображенням також гарний сувенір. Можете відзначитися гумором і вставити в смішні шаблони фотошопа свої обличчя. Не забудьте прикрасити обгортку іменами і датою весілля! Можна також подарувати магнітики з датою весілля і з вашим малюнком.

Іменний келих з ім'ям кожного гостя - оригінальний і незвичайний подарунок, який буде завжди нагадувати про вашу незабутнє весілля. Тільки нехай вони весь вечір п'ють зі своїх келихів, після того, як вони це помітять, вони обов'язково будуть у захваті. Також незабутнім сюрпризом для гостей може стати рисунок шаржиста-художника. Запросіть його на весілля, і нехай він для кожного гостя створить веселий малюнок. Можете піднести такий подарунок як ворожіння на картах, але тільки замовте спеціальні карти з вашим зображенням і подаруйте по колоді кожному гостю.

Загалом, все залежить від вашої фантазії і від стилю вашого весілля, який вам допоможе розігратися! Увімкніть уяву. Раз ужви вирішили зметикувати ідеальну весілля, яку запам'ятає кожен малий, то подумайте добре, що подарувати своїм гостям. Можете піднести оригінальні подарунки з не менш незвичайною подачею. Все у ваших руках. Весілля - незабутня подія для молодят, а посмішки гостей і рідних - невід'ємна частина цього чарівництва!