Новий рік зобов'язує виглядати яскраво і красиво. Тому вам доводиться або купувати нове вечірнє плаття, або новорічний костюм, а це зайві витрати. Але насправді досить тільки дізнатися, як зшити наряд на Новий рік своїми руками і приступити до шиття і тоді ви зможете обмежитися мінімальними затратамі.Какой костюм варто вибрати вам, які найпопулярніші, як його зшити і що взагалі необхідно для створення власного наряду на Новий рік ви дізнаєтеся трохи нижче. Зшити наряд своїми руками - це ідеальне рішення, тому ви не тільки заощадите, але й зможете стати власником самого креативного костюма.

Які вбрання на Новий рік в моді щорічно.

Найпопулярніше - це облачитися на Новий рік в костюм символу майбутнього року. Однак знайти костюм змії буде вкрай складно, тим більше на дорослу людину. Тому необхідно вибирати більш-менш підходящі костюми. Жінки можуть просто вбратися в плаття, яке імітує зміїну шкіру, чоловік може надіти аналогічну сорочку. Однак набагато цікавіше вибрати новорічне вбрання у вигляді костюма, але які варіанти подоудут до Нового року? Та практично будь-які:

1. Костюм Діда Мороза;

2. Костюм Снігуроньки;

3. Наряд сніжинки;

4. Наряд кішки/мишки/вовка і будь-якого іншого звіра;

5. Костюм Червоної Шапочки;

6. Забавні костюми гувернантки та медсестри;

7. Наряд феї або чаклунки;

8. Костюм Мальвіни;

9. Наряд принцеси;

10. Костюм баби Яги.

Є ще маса костюмів, як ви розумієте, новорічне вбрання не обов'язково повинен бути на новорічну тематику, він просто повинен бути мовцем сам за себе, щоб у вас не уточнювали, хто ви. Але уявіть, як буде приємно дітям отримати лист від Діда Мороза з рук в руки!

Як зшити наряд Діда Мороза.

Вибираючи вбрання Діда Мороза, в першу чергу визначитеся з кольором. Наряд може бути червоним або синім кольором. Для костюма Діда Мороза потрібно пальто обраного кольору, шапка, рукавиці, борода, палиця і мішок з подарунками. Для створення повного образу знадобляться і валянки, але при достатній довжині пальто це не обов'язково. Як зшити наряд на Новий рік своїми руками для Діда Мороза?

1. Візьміть непотрібне пальто червоного або синього кольору, якщо такого немає, підійде будь-яке інше пальто, яке можна обшити будь-яким матеріалом потрібного кольору.

2. Те ж саме потрібно зробити з шапкою, рукавицями. Шапка по канту повинна мати хутро білого кольору, можна взяти штучне хутро. На пальто потрібно більше хутра, тому обшивати їм доведеться поділ пальта, низ рукавів і горловину, хоча можна обшити хутром ще й лінію, по якій розташовані ґудзики.

3. Для рукавиць спочатку підготуйте матеріал, яким будете їх обшивати. На зовнішню сторону потрібно нанести малюнок сніжинки або вишити сніжинку на матеріалі. При бажанні це можна робити не з самого початку, а прямо на підготовлених рукавицях.

4. В якості посоха можна взяти просту довгу й товсту гілку, перед цим видаливши з неї дрібні гілки. Гілку потрібно добре просушити і прикрасити довгою білою і синьою або червоною мішурою. Замість гілки можна взяти простий держак від швабри і таким же чином прикрасити його.

5. Найпростіше з мішком для подарунків. Його досить зшити з двох прямокутних шматків матеріалу.

6. З залишився хутра зробіть бороду для костюма, і пришити до неї гумку, щоб вона трималася на обличчі.

Ось і все, костюм можна приміряти і використовувати, правда, в ньому буде жарко, якщо використовувати для пальто Діда Мороза даний пальто, але можна взяти простий халат.

Як зшити наряд Снігуроньки.

Костюм Снігуроньки повинен за кольором перегукуватися з нарядом Діда Мороза.


Тому, якщо Дід Мороз на вечірки буде в синьому халаті, то і Снігуронька повинна бути в синьому. Для костюма Снігуроньки потрібно халат, кокошник або шапочка і валянки.

1. Використовуйте простий однотонний халат, бажано з щільної тканини. Довжина халата будь-яка - хоч в підлогу, хоч міні, вирішуйте самі. Халат обшийте штучним хутром по подолу, краю рукавів і коміра.

2. Кокошник - це деталь російської Снігуроньки, його не складно зробити, але якщо хочете, надягніть просту новорічну шапку, яку продають на кожному розі. Кокошник вирізається з картону, розфарбовується і кріпиться до гумки.

3. Валянки, якщо вони у вас є, варто обшити матеріалом потрібного кольору, а поверх нього у канта валянок - обшити хутром.

Більше для новорічного вбрання Снігуроньки нічого не потрібно. Все дуже легко, просто, швидко і недорого. До речі, хутро ви завжди можете замінити на простий матеріал білого кольору.

Що потрібно щоб зшити той чи інший наряд на Новий рік.

Незалежно від того, як зшити наряд на новий рік своїми руками вирішили ви і який саме, є певні деталі, які розкажуть, що потрібно для новорічного вбрання.

1.Для костюма сніжинки потрібно біле плаття обшити світлої мішурою (тонкої), надіти світлі туфлі і вирізати з картону кокошник красиво розфарбувавши його або трохи прикрасивши мішурою. Можна замість картонного кокошника зшити шапочку, використовую світлий матеріал, дріт і мішуру для декору.

2. Якщо вам хотілося зшити наряд тварини, це дуже легко. Наприклад, кішку можна зобразити, якщо зшити вушка або приклеїти їх до обідка, пришити хвіст (зшитий з матеріалу і заповнений ватою) у спідниці або штанів. Для костюма зайчика купіть ободок з вушками і хвостик. Хоча ви можете їх хутра зшити хвостик самостійно. Для костюма змії на Новий рік одягніть обтягуючі довге плаття зеленого кольору, до якого пришийте широкий зелений каптур. На очі надіньте яскраву зелену маску. Замість сукні можна одягнутися і в зелені штани, джинси або легінси, а капюшон пришити до облягає маєчці. Будь новорічне вбрання пошити легко, якщо ваша мета звірятко.

3. Костюм феї не складний: зшити наряд можна за один вечір. Вам потрібно рожеве плаття або повітряна спідничка і футболка, крила і діадема. Спідницю можна зробити з фатину: візьміть матеріал, розріжте його на декілька "спідниць" по обхвату стегон. Склавши їх разом, ви зможете зауважити, що спідниця буде повітряної і пухнастою. Тепер залишається відразу до всіх верств спідниці пришити гумку і отримати потрібну спідничку феї. Крила зробити не складно, достатньо тільки взяти дріт, зліпив з неї форму крил і дрібну сітку рожевого або білого кольору. По дроту, відступивши на припуск по 1-2 см ображати форму сітки і зшийте крила. Для костюма відьми візьміть чорну сукню, якщо не шкода, але зробіть внизу йому "драні" кінці, на талію одягніть червоний пояс, і зшийте капелюх з чорної тканини і поролону. З поролону буде потрібно вирізати коло (для піку капелюхи) і поля, обшийте їх чорною тканиною і склейте або зшийте між собою.