Хурма - незвичайний фрукт. У народі її називають - сердечне яблуко. І це неспроста. Справа в тому, що хурма, є відмінним профілактичним засобом захворювань серцево-судинної системи і атеросклерозу. А так же: нервової та ендокринної системи, легень, нирок і варикозного розширення вен. Хурма покращує зір, лікує кровоточивість ясен, оздоровлює і омолоджує шкіру.
Хурма - це відмінний продукт для дієтичного харчування, адже на сто грам цих унікальнихз плодів припадає всього п'ятдесят калорій! Чи це не подарунок природи для тих, хто бореться із зайвою вагою?
Хурма справжня знахідка для людського організму. Адже в ній містяться всі необхідні для правильного функціонування органів вітаміни і мікроелементи: каротин, ніацин, тіамін, аскорбінова кислота, кальцій, калій, фосфор, магній, натрій. До того ж, в хурмі великий відсоток вмісту клітковини, яка є стимулятором роботи шлунково-кишкового тракту, і завдяки якій угамування голоду відбувається дуже швидко.

Дієта на підставі хурми чудово підходить для кінця осені - початку зими, в період сезонної депресії і початку авітамінозу.

Але, перш ніж, почати дієту - переконайтеся, що у вас на цей екзотичний фрукт немає алергічних реакцій.
Дієтологами розроблено кілька варіантів дієт на хурмі. Це і монодієта, низькокалорійна дієта, і розвантажувальні дні.
Монодієту на хурмі можна використовувати протягом шести днів. Протягом кожного дієтичного дня вам доведеться вживати виключно ці південні плоди за наступною схемою:
Перший день - один кілограм хурми, другий - півтора, третій - два, четвертий - два, п'ятий - півтора, і шостий - один кілограм.


З напоїв рекомендується вживати під час такої дієти тільки трав'яні настої та чаї без цукру. Крім того, необхідно випивати за добу не менше півтора літрів чистої мінеральної води. Воду купуйте без газу, щоб досягти бажаного результату. Через шість днів - станьте на ваги. Вашому щастю не буде меж! Ви переконаєтеся, що п'ять кілограм ви, практично, без праці вигнали зі свого тіла. Тепер наступний цикл дієтичного раціону, що складається з хурми, ви можете повторити через місяць.

Важливе зауваження - під час дієти на хурмі ні в якому разі не пийте молока. Це може нашкодити вашому організму і не принесе бажаного результату.

У денний раціон низькокалорійної дієти на хурмі включається нежирний сир (не більше 200 грам), одне варене яйце, овочевий салат без масла, приправлений лимонним соком, овочеве рагу (парове), один шматок хліба з борошна грубого помелу. І, безумовно, сама хурма. В день потрібно з'їдати не менше семи плодів.
Подібну дієту варто дотримуватися не більше п'яти - семи днів, приблизно раз на півтора - два місяці.
Розвантажувальні дні. Такий вид дієти на хурмі теж має декілька варіантів.

  1. Перший - це коли ви цілий день вгамовуєте голод виключно стиглими, сонячного кольору, плодами хурми. При цьому багато п'єте трав'яного чаю і води без газу.
  2. Другий - розбити день на п'ять або шість прийомів їжі, під час яких з'їдати тільки по одному плоду, і запивати його ста грамами нежирного кефіру.

Якщо використовувати такі розвантажувальні дні, хоча б раз на тиждень, ваше схуднення пройде без сильних навантажень на організм, ви поліпшите травлення і підійміть своє загальне самопочуття.