Новий рік цікавий багатьом не тільки своїм святкуванням і бенкетом. Дуже багато людей люблять поворожити на Новий рік. Часом ці ворожіння можуть дати відповідь "так" або "ні", часом можуть бути жартівливими і розігрувати ворожбитів, але іноді відповідь може багато значити. У кожному разі, новорічні ворожіння завжди цікаві і таінственни.В Новий рік можна саме таким чином розважити сумує і сонливість компанію (мало хто вміє бадьоро себе почувати до ранку без сну). Особливо це підніме настрій молодих людей, які будуть спостерігати, з яким завзяття їх дівчата почали гадати на щось цікаве. Так, як поворожити на Новий рік веселій компанії, щоб не занудьгувати?

На що варто гадати в Новий рік.

Новий рік - свято особливе, а значить і прості ворожіння тут не мають сенсу. Що необхідно враховувати при ворожіннях на новорічно вечірці?

По-перше, завжди ставитеся до ворожіння як до способу розваги, і якщо результат вас влаштовує, приймайте його, а от якщо не влаштовує - звертайте його жартома. Наприклад, популярне різдвяне ворожіння по вмісту чашок може передвіщати несолодке життя тому, хто вибере чашку з сіллю, але завжди можна подивитися на ситуацію з позитивом і прийняти новий факт - ви поїдете на море.

По-друге, Новий рік це час, коли весь світ в очікуванні бою курантів стоїть перед телевізорами, щоб загадати бажання, яке повинно збутися на Новий рік. Однак є й інші варіанти поводження з вашими бажаннями. Наприклад, варто заздалегідь дізнатися у наступаючого символу року, чи збудеться ваше бажання. У цьому допоможуть новорічні ворожіння.

Як поворожити на Новий рік.

Якщо ви ще не знаєте, як поворожити на Новий рік, ця стаття вам точно сподобається. Тут є і старовинні ворожіння і модернізовані, забуті і популярні, про які ви скоро дізнаєтеся. Ось наприклад новорічні ворожіння на бажання:

1. Загадуючи бажання під бій курантів у Новорічну ніч, напишіть його на листочку, спаліть, а золу киньте в фужер і випийте. Якщо напій із золою вашого бажання "пройде легко", значить, бажання збудеться, якщо ви не зможете осушити фужер до дна, бажання не збудеться;

2. Кажуть, що бажання обов'язково збудеться, якщо його написати на саморобній красивою снежинке з паперу, а після бою курантів відпустити вашу сніжинку за вітром (або просто закинути подалі, або скинути з балкона, або підняти руку при сильному вітрі і відпустити сніжинку). Це можуть зробити усі гості, які зібралися у вас вдома в Новорічну ніч;

3. Якщо у вас свій будинок, можна поступити наступним чином: візьміть два листа: кольоровий і білий. Один з них відзначте - це буде листок, який говорить про те, що бажання збудеться. Як тільки почнуть бити куранти, киньте листочки з вікна і подивіться, який з них впав першим. Якщо це "ваш" листок, тобто позначений вами, значить бажання здійсниться;

4.


Дізнатися про своє бажання можна, якщо в новорічну ніч під бій курантів у склянку з водою кинути золоте кільце і вирахувати кількість кіл, які утворилися на поверхні. Парна кількість кіл на воді говорить про те, що бажання збудеться, а непарне свідчить про нездійсненне бажання;

5. Це бажання підходить тим, хто не прагне все зробити якомога швидше. В Новий рік, коли будете збиратися спати, заздалегідь напишіть на 12 невеликих листочках 12 бажань. Їх необхідно покласти під подушку і лягти спати після цього. Вранці насамперед дістаньте, не дивлячись, три листочка і прочитайте що там написано - ці три діяння мають здійснитися.

Як би там не було, пам'ятаєте, більшість звітних Делані ви можете здійснити самі, і ніякі листочки не зможуть допомогти вам або підштовхнути до дії. Це всього лише спосіб розважити себе на новорічній вечірці і дати своїм бажанням шанс здійснитися.

Якщо на Новий рік у компанії виявилися вільні і самотні дівчата, вони можуть поворожити на свого майбутнього чоловіка, поворожити на любов.

- Дізнатися в новорічну ніч чи вийде заміж дівчина можна з ворожіння на крупі з кільцями. Візьміть 3 кільця (біжутерія, срібло і золото) і досить пшона, щоб заховати там кільця. У пшоно вільні дівчата повинні опускати по одній руці і, не розшукуючи там нічого, витягнути жменю пшона. Якщо в жмені виявляється колечко, значить, у дівчини скоро буде весілля. Різниця кілець пояснюється майбутньої пишнотою весілля, чим дорожче кільце - тим пишніше весілля.

- Гадати можна і по картах. З усієї колоди потрібні тільки королі і джокер. Добре перетасуйте карти і дайте кожній незаміжньою дівчині витягнути 1 карту. Це можна робити без зайвих очей, наприклад, на ранок після новорічного вечора. Король "чирвовий" говорить про майбутнє заміжжя по любові; "Трефовий" король говорить про те, що наречений буде овдовілим чоловіком; король "бубновий" каже, що обранець буде вам бажаним; "Піковий" король каже, що ви зустрінете ревнивця набагато старше себе; а ось джокер підкаже, що в цьому році весілля у дівчини не буде, як і серйозних відносин.

- Ворожіння на нареченого по квасолі так само популярно, хоча його можна замінити будь-якими іншими предметами, для яких дасте характеристики. Так якщо дівчині попадається гола квасоля, значить її обранець буде небагатим, а якщо квасоля в "одягу", то й наречений при грошах. У тому випадку якщо квасоля не зовсім очищена, у чоловіка буде середній достаток.

Тепер ви точно знаєте, як поворожити на Новий рік, так що вибирайте ворожіння і розважайте себе в новорічну ніч. Тільки не використовуйте різдвяні ворожіння з дзеркалами, вони небезпечні через ігри вашої уяви, часом люди від одного дивного шереху в дзеркалі можуть зійти з розуму, а вам необхідно залишатися при здоровому розумі і розумі.