Як зробити багаторівнева стеля - потрібно зробити каркас до якого ми будемо кріпити гіпсокартон. Для початку потрібно визначити горизонталь, оскільки не рівна стеля одразу буде видно.

Для цього виміряємо висоту нашого стелі по всіх кутках. Після того як ми визначили кут який ближче до підлоги, в цьому місці спускаючись трохи нижче см на 5 відміряємо наш рівень. Так само проробляємо з інших кутках. Потім протягуємо малярський шнур по тому рівню що відміряли. Потім свердлимо через профіль дірочки в стіні, для того що б поставити ДУБЕЛЬ.

Потім відміряємо паралельні прямі, між ними має бути відстань не більш 60 см по ним ставимо наші підвіси. Потягує Льоку так що б наш профіль був у відмінній площині.


Після чого до підвісів потрібно прикріпити профіль. Загинаємо підвіси для того щоб не заважали надалі. Крім паралельних, робимо поперечні профілі для жорсткості каркаса. Прикріплюємо гіпсокартон, до каркаса, кріпити його треба з кутів, так що б виходило рівно. Проводку прибираємо під гіпсокартон. З прикріплюємо листи за допомогою саморізів листи, до самого профілю, і тим ребрам жорсткості, що ми зробили.

На стиках листів ідеально поєднати не вийде, але тут нам допоможе штукатурка потім, тому не коштувати сильно, засмучуватися з цього приводу. Там де ми хочемо зробити люстру, проводку виводимо назовні.

Після того як ми зробили перший рівень, робимо другий схожим чином.