Це взагалі-то цікаве питання. Скільки мені особисто доводилося користуватися навушниками, жодного разу саме по собі це ніколи не виникало.

Справа в тому, що навушник - це просто такий прилад, в якому знаходиться один або два динаміки. Все залежить від того, які саме у вас навушники. Тобто, грубо кажучи, навушник - це просто-напросто динамік. Сам по собі, він не може видавати щось, він просто виводить звук вам у вуха, але сам не налаштовується. Налаштовується, або звукова карта, або плеєр, на якому ви слухаєте свою музику, книги, дивіться кінофільми. Природно, що на кінофільмах теж є своє звучання, а навушник передає тільки те, що йому ретранслюється через лінійний вихід, або в навушникової вихід. Це все залежить, куди ви вставили свій навушник. Адже якщо вставити в лінійний вихід, тоді теж піде сигнал, адже навушник - це теж колонка.

тож, щоб прибрати в навушниках відлуння, вам слід розібратися з настройками вашого плеєра, або з настройками звукової карти комп'ютера.


Якщо у вас стоїть якийсь звуковий ефект, то цей звуковий ефект можна прибрати.

На кожному приладі свої налаштування звукової карти, і тому, так як не названий ні плеєр, ні звукова карта, важко буде сказати, де і що настроювати. Налаштування звукової карти комп'ютера налаштовується в розділі панелі управління "Звуки та аудіопристрої".

з налагодження ж плеєра, вам слід звернутися до мануалу, який дається вам з вашим плеєром. Він в комплекті є.

так що, не полінуйтеся, і прочитайте мануал, тим більше, що там є не тільки текст, але і картинки.

Бажаю вам успіхів!