Спідниця брюки дуже стильна річ сучасного гардероба дівчат. Вона буде доречна як частина ділового стилю, так і повсякденного, а при вдалому виборі ансамблю, навіть і вечірнього. Мало хто здогадується, що зшити спідницю самому гранично просто. Нижче представлений алгоритм того, як зшити спідницю брюки з мінімальними витратами сил і часу. Для спідниці брюк підходящими будуть легкі, хвилясті тканини, які вільно будуть спадати в складки, наприклад шовк, шифон, трикотаж. Можна додати до спідниці штанів кишені і пояс, це слід врахувати перед покупкою тканини. Також потрібно придбати застібку-блискавку, і відповідні нитки.

Першим етапом йде зняття мірок. Для спідниці брюк знадобляться: обхват талії, обсяг стегон, висота стегон, висота сидіння, бажана довжина спідниці.


Дуже важливо правильно виміряти висоту сидіння.

Також важливу роль у побудові викрійки спідниці брюк грає ширина кроку. Для фігури з широкими стегнами ширину кроку потрібно збільшити. Викроївши на папері частини виробу потрібно контролювати ширину стегон у співвідношенні з шириною кроку. Інакше спідниця брюки ризикує провіснуть посередині.

Далі потрібно приступити до розкрою на тканині, до кожної деталі додаючи по боках 1,5 см, а знизу - 4 см, для припусків на шви.

Для початку потрібно зшити бічні і внутрішні шви, обробити краї. Далі приступити до центрального шву, залишивши місце для вшивання блискавки. Вшити блискавку, і потім приступити до підшивання нижніх країв. Всі шви оверлочіть і розгладити праскою. Спідниця брюки готова!