Кожній дівчині хочеться виділитися з натовпу, а особливо під час важливого заходу, такого як випуск або День народження. Для того щоб усіх зачарувати, знадобиться оригінальне вечірнє плаття, зшити яке дуже просто. Далі показані основні моменти того, як зшити вечірнє плаття самої. Для початку потрібно вибрати фасон і модель сукні. Якщо досвід шиття невеликий, краще відмовитися від складних фасонів, з множинними драпіровками, асиметричним кроєм і багатошаровістю.

Потрібно віддати перевагу простим сукням , але не менш красивим, наприклад сукню в грецькому стилі або плаття в стилі ампір. Від того, який фасон обраний, залежить вибір тканини. Чим більше у сукні шарів, тим легше і легше повинна бути тканина.


Для багатошарових суконь краще вибрати шифон, витончений шовк, батист. Якщо плаття одношарове, потрібно віддати перевагу атласу, натуральному шовку, парчі і сатину. Далі потрібно приступити до зняття мірок. Для пошиття сукні обов'язково будуть потрібні такі мірки: обхват грудей, обхват талії, обсяг стегон, обсяг над і під грудьми, також різні додаткові мірки. За отриманими даними приступати до моделювання сукні на папері, не забуваючи залишати надбавки. Після того, як сукня буде викроєно на папері, потрібно з'єднати шпильками виточки і прикласти до себе. Потрібно візуально оцінити викрійку, наскільки вона підходить до фігури, і підправити за допомогою збільшення або зменшення виточок, обрізання або надбавки ширини і довжини