Штани банани універсальна модель штанів, яка підійде як власницям пишних форм, так і тим, хто не може похвалитися обсягами. До слова, зараз штани банани в тренді. А власне-зшиті штани за оригінальною викрійці безсумнівно викличуть захоплення у оточуючих. І далі будуть інструкції, як зшити брюки банани.

Отже, на брюки банани, зшити які можна всього у кілька етапів, знадобиться тканину довжиною 1-1,5 м, при ширині 1,4 - 1,5 м. Краще всього купити костюмну або джинсову тканину, але так само можна використовувати льон, саржу, поплін та ін. Для моделювання брюк бананів потрібно зробити викрійку основу звичайних жіночих штанів. Якщо вона вже готова, тоді можна приступити до моделювання брюк бананів. До основної викрійки спереду по лінії ширини талії потрібно додати 8 см.


Можливо, доведеться зменшити ширину штанів нижче коліна, для підкреслення контрасту. Можна експериментувати, головне не забувати додавати/збавляти ширину на всіх частинах викрійки. Ще один нюанс, якщо бічна лінія брюк округла, потрібно її випрямити, щоб не було зайвого об'єму. Далі потрібно переходити до моделювання поясних складок. Вони повинні симетрично розходитися від центру. Ширини складки повинна бути не більше 2,5 см. Після слід викроїти пояс шириною 6 см, з припущеннями на шви. Після викроювання на папері слід приступити до розкрою на тканині, також не забуваючи про припуски на шви. Далі залишається лише зшити виріб і модні трендові штани банани готові.