Так, спірна це річ, яка називається астрологією. З одного боку, є якісь передбачення, які як би і збуваються, але з іншого боку, є й випадки, коли ці передбачення не збуваються. Але питання про те, збуваються або не збуваються прогнози, вельми легко вирішуємо і пояснимо.

Припустимо, людині передбачають, що, мовляв, через два тижні він помре. І, головне, йому так розпливчасто це передбачають, що, ясна річ, ця людина починає метушитися, брикатися і так далі. І доходить до того, що він дійсно гине через два тижні при певних обставинах.

Як говоритися, людина сама вирив собі могилу, бо його вже хтось запрограмував, інакше й не назвеш, як запрограмував, на загибель . Тобто, людина сам став створювати такі ситуації, при яких він повинен буде померти.

і таких історій дуже багато.

Що ж стосується того, як скласти особистий гороскоп, то можу сказати вам свою думку з цього приводу.


Від того, що ви складете свій гороскоп, нічого не буде кращого. Тобто, буде просто трата часу. Адже не зірки впливають на людину, а людина більшою мірою сам керує тим, що у нас називається долею. Тобто, ми не настільки залежні, як нам багато говорять, від долі, ми можемо самі спробувати щось змінити у своєму житті. Якщо ви вважаєте, що зірки впливають на вас, то воно так і буде, якщо ви хочете залежати від згустків матерії, ну що ж, це ваша справа. Якщо ми не знаємо, що завтра з нами трапитися, то це не означає, що ми взагалі не можемо змінити свого життя. Так що, не треба боятися зірок.

Удачі!