Я це питання відніс до категорії "Поради, ідеї", тому що неясно, яку саме рамку для фотографії потрібно зробити. Адже досі збереглося таке, що люди роблять собі фотокартки на пам'ять. Адже досі люди користуються паперової фотографією, так як багатьом чомусь не все одно, паперова в нього фотографія або ж цифрова.

Справа в тому, що рамки для фото можна робити різними способами. Наприклад, можна зробити так: беремо фотографію, далі. відміряємо цю фотографію. Відміряти потрібно ретельно, тому що від точності розміру залежить майбутня рамка.

Після того, як ви відміряли фотографію, потрібно взяти дошку і відрізати так, щоб залишалися краю. А ось далі, потрібно буде робити наступне: необхідно дістати дерев'яні смуги. Ці смуги потрібно буде розрізати таким чином, щоб вийшло чотири планки, які ви повинні будете скріпити на дошці.


Зрозуміло, що потрібно буде відміряти, і після обмірювання відрізати потрібні заготовки.

Після того, як ви відрізали потрібні заготовки, ви можете вже робити рамку на підкладку. Прибивати планки потрібно так, щоб вони йшли по кінцях підкладки. Причому повинно вийти так, щоб ви могли в цю рамку згодом вставити потрібну вам фотографію.

на перший погляд, пояснення начебто і просте, але для того, щоб виконати подібні маніпуляції потрібно вміти поводитися з матеріалами, які вам доведеться обробляти і різати на частини. Тут потрібно бути теслею або столяром, щоб проробити такі маніпуляції.

Ну, а для цифрової фотографії, думаю, і рамки не потрібно, це зайва трата часу.

Бажаю вам успіху і удачі !