Для того, щоб знати, як користуватися цією програмою, потрібно спочатку з'ясувати, для чого ж все-таки ця програма призначається.

Бувають такі моменти, що наші диски виходять з ладу. Мало що може бути. Може бути таке, що ви ненароком так труснули комп'ютер, що жорсткий диск при роботі "мазнув" головками по поверхні. І ось, у вас виникли биті сектора. А ось ці биті сектора можуть породжувати нові биті сектора. Тобто, це свого роду дірка, яку, якщо не зуміє зашити, буде розростатися все більше і більше, поки не виведе з ладу весь пристрій.

Так от, така програма, як "Victoria" допомагає не просто протестувати диски, але також виправити пошкоджені сектори і кластера, якщо на те є можливість. За допомогою цієї програми проводиться тест поверхні диска.


Якщо знайдені биті сектори, то програма повідомляє користувача, і пропонує можливості. Чи то відновити, чи то закрити доступ до певного сектору.

Що ж стосується того, як користуватися цією програмою, то складнощів у користуванні нею не буде. Для того, щоб нею скористатися, її потрібно буде завантажити і встановити. Далі, відкриваєте програму. У вікні програми є ваші диски, які ви, вибравши відповідне меню, можете перевірити на наявність битих секторів і кластерів. Сама по собі, програма налаштована оптимальним чином, і якщо ви точно не знаєте, що потрібно налаштувати, то краще не міняти налаштування. Адже якщо людина не розбирається в тому, що він робить, можна накоїти такого, що буде тільки гірше. Так можна диск втратити.

Успіху!